Znalazłem firmę do sprzątania i dezynfekcji biura

Znalazłem firmę do sprzątania i dezynfekcji biura

14 lipca 2020 Usługi / Produkcja 0

Całkiem niedawno otwarłem swoje pierwsze biuro w centrum miasta. Pierwsze i na pewno ostatnie, bo do prowadzenia małej firmy raczej nie będę potrzebował drugiego biura. Obecnie zatrudniam kilka osób i na pewno nie planuję zwiększenie liczby pracowników. Jeszcze do niedawna wszyscy pracowaliśmy mobilnie i zdalnie, ale w końcu postanowiłem otworzyć biuro w centrum miasta. Moja firma zajmuje się pośrednictwem kredytowym, a posiadanie biura jest konieczne pod względem wiarygodności i rzetelności.

Firma sprzątająca przeprowadza codzienną dezynfekcję

firmy sprzątające biuraŻyjemy dzisiaj w trochę innych czasach, bo związanych poniekąd z pewną pandemią, którą mieliśmy jeszcze do niedawna w naszym kraju. Dzięki temu doświadczeniu zmieniliśmy zdecydowanie nasze podejście do kwestii higieny osobistej i zachowania dystansu społecznego. Tak to się wszystko ładnie nazywa, ale generalnie chodzi w tym wszystkim o to, że zaczęliśmy chronić siebie i innych przed zarazkami, bakteriami i wirusami. I gdy teraz otwarłem swoje biuro to musiałem pomyśleć o jego sprzątaniu i dezynfekcji. To nie są czynności, które można wykonywać samemu. Muszą być one przeprowadzone w sposób profesjonalny. Dlatego sprawdziłem wszystkie reklamujące się firmy sprzątające biura i zdecydowałem się skorzystać z usług jednej z nich. Firma, którą wybrałem, oferuje specjalistyczne sprzątanie oraz dezynfekowanie powierzchni biurowych. A na tym zależało mi najbardziej. W związku z tym zachowaniem dystansu w moim biurze są całkiem spore odległości pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy. To wszystko ma swoje plusy nawet w kontekście zwykłych przeziębień czy zimowej grypy. Dzięki takim obostrzeniom w infrastrukturze biurowej można realnie ograniczyć przenoszenie się różnych zarazków i wirusów. Ale i tak najważniejsze jest w tym wszystkim profesjonalne sprzątanie. Firma, którą wynająłem, wykonuje swoją pracę codziennie rano zanim zaczniemy swoją pracę. Dezynfekcja przeprowadzana jest naturalnymi środkami na bazie spirytusu, więc nie ma problemów z tym, żeby od razu po sprzątaniu móc w biurze przebywać i pracować.

Do sprzątania swojego biura wynająłem profesjonalny serwis sprzątający. Czystość w moim biurze jest bardzo istotna, ale jeszcze ważniejsze jest chyba jego codzienne dezynfekowanie. To również wchodzi dzisiaj w zakres usług firm sprzątających. Wszystkie czynności porządkowo-dezynfekujące wynajęta przeze mnie firma wykonuje we wczesnych godzinach porannych. Dlatego moje biuro jest już rano gotowe do tego, żeby można było w nim bezpiecznie pracować.