Złote kolczyki na wkręty

Złote kolczyki na wkręty

30 stycznia 2019 Piękno i zdrowie 0

 

Kolczyki są nieodzownym elementem każdej stylizacji. Mogą być dyskretnie schowane pod włosami, lub stanowić główny element stylizacji, który przyciąga uwagę. W każdym sklepie jubilerskim dostaniemy przeróżne modele kolczyków klasycznych i na specjalne okazje. Kobiety uwielbiają biżuterię, dlatego taki prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Jakie kamienie są w złotych kolczykach?

złote kolczyki wkręty z kamieniamiStyliści mody najlepiej wiedzą jak sprawić, żeby zwykła i codzienna stylizacja nabrała wyjątkowego charakteru. Jeżeli do prostej sukienki dobierzemy efektowne kolczyki, a włosy wysoko upniemy, to staną się one elementem wyróżniającym, który z pewnością zwróci uwagę. Do kolczyków doskonale pasuje łańcuszek wykonany w tym samym charakterze. Jeżeli zakładamy kolczyki, które mają znaczne rozmiary, to nie ma potrzeby zakładania dodatkowych elementów biżuterii, gdyż przyćmiony zostanie ich efekt. Złote kolczyki wkręty z kamieniami są coraz bardziej popularne wśród młodych kobiet, które chcą wyglądać oryginalnie i wyróżniać się z tłumu. W kolczykach są osadzane szafiry, szmaragdy, lub brylanty i mniej cenne cyrkonie. Każdy model kolczyków jest starannie wykonywany, aby kamień idealnie pasował do otworu. Wszystkie kamienie są wyszlifowane w niepowtarzalny sposób. Klasyczne zapięcia na wkrętki doskonale się sprawdza przy niewielkich kolczykach, ponieważ nie ma obawy, że się odepną. Inną formą zapięcia jest angielskie, które się sprawdza przy wiszących kolczykach. W kolczykach wiszących może się znajdować wiele kamieni szlachetnych, które będą różnej wielkości. Złoto jest dość drogim kruszcem, wiec większość osób kupuje niewielkie kolczyki z uwagi na ich koszt. Kolczyki w kształcie łezki świetnie się prezentują z dużym kamieniem, który będzie widoczny przy długich jak i krótkich włosach. Kolor kamieni możemy dobierać do barwy naszej stylizacji, albo pod kolor oczu. W dobrych sklepach jubilerskich, kolczyki są sprzedawane w estetycznych pudełeczkach, w których możemy je przechowywać, albo wręczyć bliskiej osobie jako prezent.

Każda kobieta ucieszy się z prezentu w formie kolczyków, albo innej części biżuterii bez względu jak dużą już ma kolekcję w domu. Każdy model jest inny, niepowtarzalny i pasuje do innej okazji, oraz stroju. Poza kolczykami z żółtego złota, popularne są ze srebra i białego złota, czyli platyny. Biżuterię dobrze jest raz na czas czyścić, szczególnie tą z kamieniami, aby na długo wyglądała jak nowa. Kolczyki najtaniej kupimy w sklepach internetowych w okresie wyprzedaży.