Zegarek wojskowy od Garmina

Zegarek wojskowy od Garmina

21 października 2021 Turystyka i relaks 0

Zegarki wojskowe mają bardzo wysoką funkcjonalność, aczkolwiek zdarzało się iż niektóre modele, jakie mieliśmy okazję testować były zbyt skomplikowane jak na nasze upodobania. Zegarek dla służb mundurowych musi być przede wszystkim komfortowy i łatwy w użyciu, a większość modeli które mieliśmy w rękach nie należała do szczególnie prostych, a wręcz przeciwnie. Nowy zegarek z serii Tactix okazał się więc bardzo miłym zaskoczeniem.

Najnowszy zegarek z serii Tactix

nowoczesny garmin tactixZegarki z serii Tactix są nam dobrze znane, gdyż wielokrotnie mieliśmy je w inwentarzu, i zawsze korzystało się z nich bardzo komfortowo, podobnie jak z większością urządzeń pochodzących od Garmina. Najnowszy nowoczesny Garmin Tactix jest bardzo dobrą kontynuacją wszystkich sprawdzonych i przetestowanych zegarków z serii, i jest równie wygodny jak pozostałe zegarki Tactix. Najbardziej zauważalną jego cechą jest prostota obsługi. W przeciwieństwie do większości zegarków sportowych, i niemal wszystkich wariantów przeznaczonych dla wojska i służb mundurowych, zegarek może być obsługiwany przez całkowitego laika bez najmniejszych problemów. Nie ma w nim żadnych udziwnień czy niewygodnego interfejsu, który przeszkadzałby w używaniu aplikacji zainstalowanych w pamięci urządzenia. W trakcie pracy jest to ogromne ułatwienie, zwłaszcza w momencie w którym zegarek jest połączony z elektronicznym wyposażeniem, jakie często używamy podczas wykonywania zadań. Zegarek może być używany jak typowe sportowe urządzenie wielozadaniowe, do monitorowania położenia użytkownika czy jego stanu zdrowia, aczkolwiek jego ogromną zaletą jest funkcja zdalnej kontroli sprzężonego sprzętu elektronicznego. Może być więc używany do przełączania trybów pracy, uruchamiania i wyłączania niemal wszystkich urządzeń noktowizyjnych, monitorowania wyposażenia spadochronowego lub aparatu tlenowego. Wszystkie te funkcje dostępne są od ręki, bez konieczności instalacji aplikacji czy rozszerzeń funkcjonalności urządzenia.

Co ciekawe, zegarki Garmina nie należą do szczególnie drogich, a w porównaniu z większością zegarków wojskowych wypadają bardzo atrakcyjnie pod względem ceny. Z dostępnością również nie ma większego problemu, gdyż można je dostać w wielu salonach z zegarkami, w sklepach sportowych czy nawet w sieciach sprzętu elektronicznego. Są na tyle rozpowszechnione iż dostanie do nich części zamiennych również nie jest zbyt trudne, aczkolwiek rzadko wymagane, z racji trwałości jaką wykazują się wszystkie wielozadaniowe zegarki z serii Tactix.