Zamówiłem porządne meble do kuchni

Zamówiłem porządne meble do kuchni

29 maja 2020 Trendy i inspiracje 0

Dawno już niczego nie zmieniałem w swojej kuchni. Odkąd wprowadziliśmy się do naszego domu to była ona dokładnie taka sama. Nie miałem potrzeby zmiany, bo wydawało mi się, że wszystko było w miarę okay. Było tak dopóty dopóki nie zaczęły psuć się meble kuchenne. Jak się wprowadziliśmy do domu prawie dekadę temu to urządzaliśmy wszystko od zera. I nagle okazało się, że meble w kuchni po tych dziesięciu latach zaczęły szwankować. Wtedy zrobiliśmy je jak najniższym kosztem. Przyszła więc pora na zmiany.

Na zamówione umeblowanie kuchni czekałem trzy tygodnie

meble kuchenne na zamówienie bydgoszczKiedy szafki zaczęły już nie wytrzymywać kolejnych otworzeń i zamknięć, a fronty meblowe wydawały się już być poszarzałe to podjęliśmy z żoną decyzję o gruntownym remoncie naszej kuchni. Jakby nie patrzeć jest to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu, a Nasza trójka spędzała w kuchni bardzo dużo czasu. Bardzo lubimy spędzać razem czas, a najwięcej czasu dla siebie mamy przy obiedzie. Siadamy do niego wraz z Naszym synkiem i możemy się wówczas delektować przygotowanym przez żonę jedzeniem. Postanowiliśmy więc zrobić remont i wymienić meble w kuchni na zupełnie nowe. Szybko znalazłem firmę, która oferowała meble kuchenne na zamówienie Bydgoszcz i zadzwoniłem, żeby umówić się na pomiary. Jednocześnie znalazłem firmę remontową, która miała przygotować pomieszczenie pod zamontowanie nowych mebli. Udało mi się wszystko tak poukładać, żeby tym dwóch firmom pokrywały się wolne terminy na wykonanie zleconych przeze mnie prac. U producenta mebli kuchennych zamówiłem porządne meble wykonane z bardzo dobrych części. Zdecydowałem się na fronty lakierowane, ponieważ bardzo spodobały się one mojej żonie i naszemu synkowi. Całe umeblowanie kuchni wybieraliśmy w trójkę, ponieważ razem spędzamy w niej czas. Zależało mi na tym, żebyśmy wyboru dokonali wszyscy razem. Najważniejszy w naszej kuchni był duży stół. Zamówiłem taki, żebyśmy mogli w trójkę wygodnie przy nim usiąść. Bo nic tak nie smakuje jak posiłki jedzone wspólnie przy jednym stole.

Na zrealizowanie zamówienia czekaliśmy trzy tygodnie, bo tyle mniej więcej robi się meble na zamówienie. Każdy producent mebli kuchennych daje sobie te trzy tygodnie na przygotowanie zamówienia dla klienta. W tym czasie ekipa remontowa przygotowała całe pomieszczenie. Rozebrała stare meble a także płytki, które też nie były już zbyt modne. Firmy dograły się terminami idealnie, ponieważ praktycznie po skończeniu remontu pojawiła się ekipa montażowa. Teraz nasza kuchnia wygląda jakby była wyjęta z katalogu.