Zamówienie szafy na wymiar do mieszkania

Zamówienie szafy na wymiar do mieszkania

8 września 2019 Urządzanie wnętrz 0

 

Odpowiednio dobrane meble mogą sprawić, że nawet niewielkie mieszkanie będzie niezwykle komfortowe oraz funkcjonalne. Bardzo uważnie więc wybierałam umeblowanie do swojego nowego mieszkania. Lokum to nie należy do największych, jednak myślę, że udało mi się je urządzić w taki sposób, że poszczególne pomieszczenia charakteryzują się wysokim poziomem ergonomii oraz praktyczności. Duży wpływ miały na to wybrane przeze mnie meble, które są przecież niezwykle istotnym elementem każdego pokoju.

Szafa na wymiar w sypialni

szafy na wymiar - bielskoStaram się nie kupować zbyt wielu rzeczy, ponieważ stawiam w życiu na minimalizm. Jednak nadal mam sporo przedmiotów, które muszę gdzieś przechowywać. Bardzo zależało mi na tym, aby wszystkie wnętrza mojego mieszkania wyglądały schludnie. Porządkowanie wszystkich swoich rzeczy jest o wiele łatwiejsze, kiedy ma się odpowiednie meble do ich przechowywania. Dlatego zdecydowałam się na zakup szafy na wymiar – bielsko okazało się miastem, w którym bez problemu można znaleźć firmę, która profesjonalnie zajmuje się takimi realizacjami. Zdecydowałam się umieścić taki mebel w swojej sypialni, aby mogła ona również służyć za garderobę. Takie rozwiązanie wydaje mi się wyjątkowo praktyczne, ponieważ pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie tej przestrzeni, którą ma się do zagospodarowania. Chciałam, aby moja szafa była dosyć spora, ponieważ chciałam w niej pomieścić nie tylko ubrania, ale również różnorodne drobiazgi. Bardzo spodobało mi się to, że mogłam sobie wybrać układ szuflad oraz półek, ponieważ dzięki temu całość jest w pełni dopasowana do moich indywidualnych potrzeb. Wnętrza w moim mieszkaniu są bardzo nowoczesne, dlatego zależało mi również na tym, aby design takiej szafy dobrze komponował się z pozostałymi elementami wnętrza. Zdecydowałam się więc na jasne drewno. Całe pomieszczenie jest dosyć minimalistyczne oraz dominuje w nim jasna kolorystyka. Chociaż szafa jest dosyć spora, moja sypialnia wygląda na przestronną oraz przytulną.

Dopasowanie szafy do swoich upodobań estetycznych oraz potrzeb jest ogromną zaletą mebli na wymiar. Dzięki temu doskonale wkomponowała się ona w moją sypialnię. Całość świetnie się prezentuje, co jest dla mnie bardzo ważne. Istotna jest również funkcjonalność wnętrza. Dzięki dużej szafie moja sypialnia jest bardzo praktyczna, a przy tym uporządkowana, ponieważ wszystkie moje rzeczy mają swoje miejsce. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ udało mi się stworzyć pomieszczenie, które całkowicie jest dopasowane do moich potrzeb oraz upodobań.