Zamówienie mebli do dużej kuchni

Zamówienie mebli do dużej kuchni

14 lutego 2019 Dom i wnętrza 0

Mąż nalegał, żebyśmy przeprowadzili się do dużego domu za miastem. Nie chciałam za bardzo, bo musiałam dojeżdżać do pracy, ale mąż kupił dla mnie samochód, żebym mogła dojeżdżać do pracy w komfortowych warunkach. Wtedy już wiedziałam, że mogę mieszkać za miastem, ponieważ byłam niezależna i w każdej chwili mogłam pojechać w dowolne miejsce.

Meble do kuchni kupione bezpośrednio od producenta

meble kuchenne w ToruniuMój mąż Edmund poprosił mnie, żebym osobiście zajęła się umeblowaniem całego naszego domu, bo on nie miał na to czasu. Głównie chodziło o kuchnię, ponieważ miała zostać urządzona dokładnie tak, jak ja tego chciałam. Kuchnia była ogromna, połączona z jadalnią i stanowiła dla mnie nie lada wyzwanie. Musiałam wybrać odpowiednie meble do kuchni, które będą pasowały. Oczywiście od razu wiedziałam, że kupię meble kuchenne w Toruniu, ponieważ tam stacjonował producent, który oferował nowoczesne i tanie rozwiązania a ja przepłacać nie lubiłam. Potrzebowałam do jadalni stołu z krzesłami oraz małego stolika. W kuchni chciałam mieć blat z taboretami, szafki narożne, wiszące i stojące. Sporo mebli mi się uzbierało. Wymierzyłam też kuchnię, żeby od razu powiedzieć producentowi w jakich rozmiarach meble kuchenne są mi potrzebne. Pojechałam do Torunia w piątek, ponieważ miałam dzień wolny w pracy i swobodnie mogłam się zająć meblami do kuchni. U producenta wybór był spory i dostałam od niego dodatkowo katalog, w którym były wszystkie produkowanego przez niego meble. Złożyłam zamówienie od razu, ponieważ znalazłam piękne meble, które idealnie miały pasować do mojej kuchni. Zadowolona z siebie wróciłam do domu i o wszystkim opowiedziałam Edmundowi. Pokazałam mu w katalogu meble, które wybrałam i jemu również bardzo się spodobały. W kuchni zostały położone beżowe płytki, które idealnie nadawały się do ciemnych mebli, które zamówiłam. Po dwóch tygodniach otrzymałam swoje zamówienie. Wszystkie meble pasowały idealnie. Dobrze, że dokonałam szczegółowych pomiarów, ponieważ dzięki temu od razu mogłam złożyć zamówienie na meble kuchenne a to dla mnie było najważniejsze. Kuchnię udało się umeblować.

Dom mi się bardzo podobał. Było w nim wyjątkowo przestronnie a na tym zależało mojemu mężowi. Często pracował w domu i miał własny kąt, gdzie nikt mu nie przeszkadzał. Ja dużo czasu spędzałam w ogrodzie, gdzie czytałam i się relaksowałam. Życie na wsi miało mnóstwo plusów, które wyjątkowo szybko doceniłam. Nie chciałabym już wrócić do miasta, gdzie panował zgiełk i hałas. Tutaj było mi wręcz idealnie.