Wytrzymałe, spiralne zamki metalizowane

Wytrzymałe, spiralne zamki metalizowane

30 stycznia 2019 Usługi / Produkcja 0

Jestem mamą trzech nicponi w różnym wieku – Piotrek ma siedem lat, Błażej pięć, a najmłodszy Karolek świętował niedawno swoje pierwsze urodziny. Moi synowie, jak to większość chłopców w tym wieku, uwielbiają szaleć i bawić się na milion różnych sposobów. Jako mama z długoletnim stażem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aktywności te bardzo ułatwia odpowiednia odzież, w której dziecko powinno czuć się możliwie jak najbardziej wygodnie. Podczas zakupów zawsze bardzo dużą uwagę przykładam zwłaszcza do zapięć, które powinny być możliwie jak najbardziej praktyczne.

Dlaczego metalizowany zamek jest tak wytrzymały?

zamki spiralne metalizowaneOstatnio wybrałam się do sklepu z moimi chłopcami w zeszłym tygodniu. Wielkimi krokami zbliżały się bowiem siedemdziesiąte urodziny mojego taty – musiałam więc zakupić odpowiednie, bardziej odświętne stroje dla całej mojej rodziny. Przymierzane przez chłopców koszule oraz małe garnitury nie sprawdziły się. Moi synowie nie są bowiem fanami guzików, które często odpinają się samoistnie przy nawet najmniejszym ruchu. Postanowiłam więc rozejrzeć się za jakimś bardziej praktycznym elementem garderoby, który nie krępowałby aż tak bardzo ruchów. Moją uwagę w pewnym momencie zwróciły granatowe, eleganckie sweterki, które zapinało się na zamki spiralne metalizowane. Zapięcie to chodziło bardzo gładko i szybko, co od razu spodobało się zwłaszcza Błażejowi, który uwielbia bawić się zamkami błyskawicznymi. Ekspedientka zapewniła mnie o tym, że metalizowane zamki są znacznie bardziej trwalsze od standardowych, plastikowych zamków, które mają tendencję do pękania. Co najważniejsze jednak, bardzo spodobało mi się również to, że zamki te prezentowały się bardzo elegancko. Srebrne zapięcie ładnie kontrastowało ze stonowanym, twarzowym granatem, przez co moi chłopcy prezentowali się w skomponowanych przeze mnie strojach wyjątkowo stylowo. Zrobiłam im nawet wspólne zdjęcie, które wysłałam ich tacie – mój mąż tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że powinnam zakupić sweterki z praktycznym zapięciem. 

Odświętne stylizacje synów nie umknęły uwadze mojej rodzinie. Wszyscy zapewniali nas o tym, że chłopcy prezentują się naprawdę fenomenalnie. Kiedy po kolacji zrobiło się cieplej, synowie bez trudu ściągnęli sweterki – z oczywistych względów musiałam jedynie pomóc w tej czynności najmłodszemu Karolkowi, który niedawno skończył roczek. Jestem przekonana o tym, że w przyszłości ponowię swój zakup. Praktyczne, metalowe zamki błyskawiczne okazały się bowiem strzałem w dziesiątkę.