Wymiana szybki w telefonie jest coraz tańsza

Wymiana szybki w telefonie jest coraz tańsza

27 lipca 2020 Usługi / Produkcja 0

Wszelkie prace serwisowe związane z telefonami komórkowymi w ostatnich latach bardzo mocno potaniały. Usługi serwisowe tanieją głównie z tego względu, że coraz mniej kosztują części zapasowe. Pojawiło się również sporo opcji części zamiennych, z których też można korzystać przy naprawianiu telefonów. Jednak głównym powodem coraz tańszych usług serwisowych jest to, że producenci telefonów znacząco zwiększyli poziom łatwości wymiany niektórych modułów w telefonach. Najlepszym przykładem jest wymiana wyświetlacza, która dzisiaj jest bardzo prosta.

W serwisie szybko wymienią rozbitą szybkę

wymiana szybki w telefonie w krakowieWiadomo jak zbudowane są nowoczesne telefony. Zastosowane w nich ekrany dotykowe są tak duże, że w niektórych modelach mają już ponad sześć cali. Im większy ekran tym lepsza i wygodniejsza jest obsługa telefonu komórkowe. Prawdę mówiąc – w większych ekranach łatwiej jest wymienić szybkę. W serwisach taką usługę wykonuje się dzisiaj w około godzinę. Dotyczy się to napraw z zamówioną odpowiednio wcześniej częścią zamienną. Wymiana szybki w telefonie w Krakowie możliwa jest nawet w trzydzieści minut jeśli udamy się do najbardziej polecanego serwisu telefonów komórkowych. W każdym razie w dużych telefonach o wiele łatwiej jest wymienić taki ekran niż w mniejszych modelach. A jeśli chodzi o ceny to w najprostszych smartfonach z niższej półki wymiana kosztować będzie maksymalnie dwieście złotych. Im droższy telefon tym większa cena za wymianę szybki. W topowych modelach będzie to koszt około sześciuset złotych. Najważniejsze jest to, żeby koszt wymiany ekranu był proporcjonalny do wartości telefonu. Bo jeśli nowy telefon miałby kosztować niewiele więcej, aniżeli kosztuje w nim wymiana ekranu to logiczne jest, że lepiej kupić nowy telefon. W przypadku uszkodzenia ekranu w smartfonie można bez żadnych obaw udać się z nim do najbliższego serwisu i zlecić jego wymianę. Cena na pewno będzie opłacalna w stosunku do wartości telefonu. A wymiana szybki trwa dzisiaj naprawdę krótko. Jeśli tylko wcześniej zamówimy sobie szybkę na wymianę.

Każdy telefon można dzisiaj łatwo i szybko naprawić, chociaż jedyną częścią wymagającą wymiany może być tylko ekran wyświetlacza. Na szczęście koszty wymiany wyświetlacza maleją z roku na rok. Części zamiennych i zapasowych jest na tyle dużo, że dostęp do nich jest bardzo łatwy. Im więcej dostępnych części zapasowych tym niższe są ich ceny. A im niższe ceny części tym niższe ceny napraw. Nawet ceny samej usługi serwisowej też znacząco spadły, bo skrócił się do minimum czas potrzebny na wspomnianą wymianę wyświetlacza.