Wygodne krzesło Rodeo

Wygodne krzesło Rodeo

29 stycznia 2019 Przemysł / Produkcja 0

 

Kilka miesięcy temu zaczęłam pracować w nowoczesnym laboratorium, które należy do jednego z  największych, wiodących na rynku koncernów kosmetycznych. Nie ukrywam, że była to moja praca marzeń, tak więc bardzo staram się sumiennie wywiązywać się ze wszystkich powierzonych mi obowiązków. Niedawno mój przełożony poprosił mnie o pomoc w kompletowaniu odpowiednich mebli laboratoryjnych. Z racji tego, że na studiach dorabiałam sobie przez jakiś czas w sklepie z meblami, postanowiłam pomóc w wyborze odpowiednich krzeseł, które świetnie sprawdziłyby się w naszym miejscu pracy.

Czym charakteryzuje się krzesło laboratoryjne?

krzesła rodeoWstępne poszukiwania idealnych krzeseł laboratoryjnych rozpoczęłam rzecz jasna w internecie. Zależało mi bowiem na tym by znaleźć możliwie najkorzystniejszą ofertę, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania. Podczas buszowania w sieci, za spraw kompletnego przypadku, natrafiłam na stronę internetową pewnej firmy, która oferuje tzw. krzesła rodeo. Nazwa owego mebla nawiązuje na swój sposób do tego, że krzesło to posiada obrotowe kółka, które umożliwiają szybką zmianę pozycji. Cecha ta jest bardzo istotna, zważywszy na fakt, że w laboratoriach często posiadamy zabudowane biurka pogrupowane w przestronne wyspy. Co najważniejsze jednak, krzesła te są wykonane w całości z wysokiej jakości, wytrzymałych tworzyw sztucznych, które odporne są m.in. na destrukcyjne działanie wilgoci. Warto również nadmienić, że materiał ten nie ulega uszkodzeniu nawet przy bezpośrednim kontakcie z różnego typu preparatami chemicznymi, z którymi na co dzień mamy przecież styczność. Bardzo istotny jest również fakt, iż możemy dowolnie ustalać wysokość danego krzesła. Choć osobiście jestem niska, to jednak w moim laboratorium pracują również znacznie wyżsi koledzy, którym ta cecha produktu z pewnością przypadnie do gustu. Krzesła te posiadają również wygodne oparcia, które odciążają nasze plecy. Dzięki temu kilkugodzinna, żmudna praca w laboratorium nie odbija się negatywnie na naszym zdrowiu.

Krzesło laboratoryjne występuje ponadto w kilku wariantach kolorystycznych. Zważywszy na fakt, że w naszym laboratorium dominuje jednoznacznie kolor sterylnej, kojącej bieli, postanowiliśmy zakupić meble właśnie w tym kolorze. Wybrane przeze mnie krzesła spotkały się z aprobatą mojego przełożonego, który zdecydował się je zakupić. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że zakup ten okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Meble są bowiem bardzo wygodne i solidne. Z pewnością posłużą nam więc one przez wiele lat.