Wydłużenie włosów laserem

Wydłużenie włosów laserem

28 kwietnia 2021 Piękno i zdrowie 0

W obecnych czasach każdy z nas chce wyglądać pięknie. Dlatego decydujemy się na różne zabiegi upiększające, dzięki którym czujemy się o wiele lepiej. Jednym z ciekawszych jest zabieg wydłużania naturalnych pasm włosów. To w wielu wypadkach kompleks pań, które nie mogą zapuścić dłuższych włosów z uwagi na obciążenia genetyczne sprawiające, że mają słaby wzrost włosa. Przy tym metoda laserowa jest jedną z tych, które będą wyglądać naturalnie, a do tego będzie bardzo trwała. Warto zapoznać się z możliwościami tego typu zabiegu dla urody.

Laser służący do wydłużania włosów

laserowe przedłużanie włosówGdy zazdrościmy osobom mającym długie i piękne włosy same chcemy cieszyć się takimi. Niestety, nie każda z nas chce czekać aż włosy naturalnie same urosną albo mamy tendencję do wolnego wzrostu włosów. Przez co jesteśmy smutne. Jednak obecnie mamy wiele metod, dzięki którym z łatwością będziemy mogli wydłużyć nasze pasma. Jedną z ciekawszych jest laserowe przedłużanie włosów. Dlaczego jest tak ciekawe? Ponieważ daje intrygujący i naturalny efekt tafli długich włosów. Przy tym zabieg ten jest w pełni bezpieczny, jednak zawsze decydujmy się na profesjonalne studio trudniące się tego typu usługami. Warto jednak zwrócić uwagę na to jak zabieg się wykonuje. Potrzebne do niego jest urządzenie emitujące specjalny laser. Pasma naszych włosów łączy się z wybranymi przez nas pasmami za pomocą tak zwanych nanołączeń. Są one bardzo skuteczne, a przy tym niewidoczne. Przy wielu metodach występują zgrubienia, jednak nie przy tej. Dodatkowo to czterokrotnie silniejsza metoda niż kreatyna, przez co możemy z takim przedłużeniem chodzić niemal cztery miesiące. To naprawdę długo, gdyż wiele zabiegów tego nie oferuje. Przy tym często stosuje się przy nich widoczne łączenia. Przy laserze możemy być pewni, że nikt nie zauważy tego, iż mamy wydłużone w salonie włosy. Dodatkowym atutem jest możliwość późniejszej pielęgnacji, a nawet stylizacji czy farbowania włosów z uwagi na wytrzymałość na wyższą temperaturą do niemal 2 godzin.

Jeżeli chcemy pochwalić się pięknymi i długimi pasmami włosów warto zastosować jedną z metod na przedłużanie. W tej sytuacji jednym z lepszych zabiegów będzie laserowe wydłużanie. Pamiętajmy jednak, aby udać się na nie do profesjonalnego studia urody. Efekt ostateczny jest naprawdę naturalny i niewidoczny. Później możemy nasze włosy farbować, stylizować oraz pielęgnować jak na co dzień. To idealny zabieg dla każdej kobiety, która chce, aby jej włosy zachwycały swoją długością oraz blaskiem pasm.