Wybrałam doświadczone plisy okienne – nie żałuję

Wybrałam doświadczone plisy okienne – nie żałuję

19 sierpnia 2020 Dom i wnętrza 0

 

Ostatnio wraz z mężem stanęliśmy przed bardzo trudnym wyborem – wyborem najlepszego sposobu na zasłonięcie naszych okien. Wybór był bardzo szerokie, więc długo zastanawialiśmy się nad zasłonami i roletami. Doszliśmy do wniosku, że połączymy stare i sprawdzone sposoby z nowoczesnym rozwiązaniem i zakupiliśmy przepiękne zasłony oraz plisy okienne. O ile co do podjęcia decyzji o zasłonach zgodziliśmy się niemal od razu, o tyle wybór najlepszych jakościowo plis przysporzył nam wiele problemów.

Czy dobre jakościowo plisy są w Łodzi?

wysokojakościowe plisy okienne - ŁódźJako, że jesteśmy pochodzimy z miasta położonego w centralnej Polsce nie mieliśmy dużego problemu z dostępem do różnego rodzaju plis, ale do podjęcia wyboru i zakupie tych najlepszych i najładniejszych sposobów na zasłonięcie okien. Pan doradca klienta przedstawiając nam różne oferty producentów krajowych, jak i zagranicznych sprawił, że mieliśmy niezły mętlik w głowie. Na szczęście, wysokojakościowe plisy okienne – Łódź oferuje w znacznych ilościach i w pomocy przy zakupie pomogli nam sąsiedzi. Podążając za ich cennymi radami podeszliśmy do sprawy jak najbardziej profesjonalne i zapytaliśmy o skład plis jak i udowodnioną jakość i żywotność sznura, który jest jedynym sposobem na pożądane obrócenie plis. Zapytaliśmy o nieco ekstrawaganckie, bo materiałowe plisy i otrzymaliśmy odpowiedź, że są plamoodporne i łatwo zdejmuje się z nich naleciały kurz i inne osady. Bardzo mnie to ucieszyło, bo szczególnie wpadł mi o oko kwiatowy wzór, który dobrze zasłaniał światło na ekspozycji jak i miał piękne, różowe kwiaty na płótnie. Do tego teflonowe łożyska w naszym wybranym modelu sprawiają, że tarcie linek o mechanizm jest ograniczone, a co za tym idzie – wydziela się mniej ciepła. Pozwala to zmniejszyć wystąpienie niepożądanych awarii. Producent zaoferował również swoim klientom, że jego plisy mają dwuletnią gwarancję na wszystkie modele, jak i części składowe. Bardzo mnie to ucieszyło, bo poczułam, że w razie jakichkolwiek problemów nie jesteśmy pozostawieni samym sobie.

Mam nadzieję, że nasze plisy okienne wytrzymają jak najdłużej. Od momentu zakupu minęło już kilka dni, ale nie mogę na nie narzekać, bo nie ma na co. Działają jak należy, świetnie chronią przed słońce jak inie pozwalają na dotarcie światła na zewnątrz. Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego sposobu na zasłonięcie okien, albo nie wie, gdzie szukać wytrzymałych plis okiennych, może zgłosić się do jednego z wielu puntów. Profesjonalnie wyszkoleni specjaliści pomagają w idealnym doborze plis jak i wybór okiennych zasłon jest ogromny.