Wizualizacja łazienki bardzo mi się spodobała

Wizualizacja łazienki bardzo mi się spodobała

22 grudnia 2020 Dom / Ogród 0

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Kupiłam je w stanie deweloperskim i musiałam zatrudnić ekipę, która by wykończyła mieszkanie żebym mogła się do niego wprowadzić. Mój brat ma sporo znajomych pracujących w budowlance i on załatwił mi sprawdzoną ekipę, która podjęła się remontu u nie. Wcześniej skontaktowałam się z architektem wnętrz, który przygotował dla mnie wizualizację całego mieszkania. Chciałam zobaczyć to wszystko zanim podjęłam się remontu. Nie chciałam jakiś później problemów czy niedomówień. Chciałam wiedzieć jak dana przestrzeń będzie się prezentować. Przygotowana wizualizacja bardzo mi się spodobała.

Łazienka była idealna

wizualizacja łazienki - lublinArchitekta znalazłam przez Internet. Wpisywałam w wyszukiwarkę wizualizacja mieszkania,  wizualizacja łazienki – lublin. Pojawiło mi się sporo różnych firm, które świadczyły takie usługi. Do tej pory nikt z moich znajomych nie korzystał z pomocy takiego fachowca dlatego tez musiałam szukać fachowca na własną rękę. Zależało mi na kimś sprawdzonym więc poszukałam osoby z doświadczeniem i dobrymi opiniami. Architekt, który przygotował dla mnie wizualizację mieszkał w Lublinie. Od razu złapaliśmy dobry kontakt. Na początku przygotował dla mnie wizualizację mojej łazienki. Przygotowany projekt bardzo mi się spodobał. Wizualizacja zawierała wszystkie sugerowane przeze mnie rozwiązania. Łazienka była jasna i przestronna. Podobało mi się to, ze znajdowało się w niej okno. Architekt fajnie wszystko zaprojektował. Zmieściła się wanna z prysznicem, toaleta a także przestronna szafka na ręczniki i inne kosmetyki. Duże lustro jeszcze bardziej powiększyło przestrzeń. Jasne kolory w łazience, które zaproponował mi architekt bardzo mi się spodobały. Zdecydowałam się na ten projekt i poprosiłam o zaprojektowanie całego mieszkania. Zależało mi żeby mieszkanie było przytulne i nowoczesne. Ja niestety nie miałam głowy do tego i nie umiałam zaprojektować i zdecydować się na ostateczne rozwiązania.

Pomoc fachowca była dla mnie zbawieniem. Dzięki niemu wiedziałam jak mieszkanie będzie się prezentować. Mogłam nanosić jakieś poprawki żeby ekipa remontowa wiedziała jak ma wykonywać swoje prace. Ekipa remontowa starała się i wszystkie prace wykonywała zgodnie z ustaleniami. Byłam z nich zadowolona. Dziękowałam bratu za załatwienie takiej dobrej ekipy. Łazienka, kuchnia i całe mieszkanie wyglądało super. Byłam zachwycona z pomysłów architekta. Dobrze czułam się w moim mieszkaniu i już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła w nim zamieszkać. prace remontowe powoli się kończą więc odliczam już dni.