Tani adwokat z Lublina

Tani adwokat z Lublina

14 listopada 2019 Finanse / Prawo 0

Zdarzają się w życiu sytuacje, że musimy zasięgnąć porady prawnej, czy wnieść powództwo do sądu. Nie zawsze wiemy, jak się zabrać do spraw karnych, czy cywilnych. Zazwyczaj , udajemy się wtedy po poradę do specjalisty w dziedzinie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, czy handlowego. Radca prawny jest w stanie pomóc nam, pokierować, jak powinniśmy dalej postępować, aby sprawa ruszyła i zakończyła się z korzyścią dla nas. Ostatnio miałam taki problem, adwokat z Lubina wydawał mi się niezbędny, aby zawalczyć o swoje prawa, choć nie jest to łatwe w moim położeniu. Jednak postanowiłam nie poddać się. 

Satysfakcjonująca pomoc prawna adwokata z Lubina

adwokat z lubinaJestem z mężem w trakcie sprawy rozwodowej. Mąż chce mi zabrać cały majątek, choć ja uważam to za bardzo niesprawiedliwe, bo przez te wszystkie lata bycia razem, dorabialiśmy się wspólnie. Znajomy adwokat z Lubina poradził mi, aby walczyła o swoje dobra materialne, nie odpuszczała, bo zostanę zupełnie z niczym. Mąż jest zdania, że jeżeli ja, nie pracowałam zawodowo, a zajmowałam się domem i dziećmi, to nic mi się nie należy. Chce mi jedynie oddać samochód i część oszczędności. Sądzę, że jest to bardzo bezczelne postępowanie, chociaż domyślam się, że w tej chwili nie postępuje on racjonalnie, bo jest poniekąd kierowany przez swoją kochankę. Ona skutecznie namawia go do tego, aby wszystko mi odebrać, bo sama chce się wprowadzić do naszego domu. Postanowiłam zatem tak łatwo nie odpuszczać. Będę domagać się w sądzie cywilnym równego podziału majątku, chyba, że mąż zgodzi się na to, aby mnie spłacić. Nie mam zamiaru do tego czasu wyprowadzać się z naszego wspólnego dobytku, nie sprawie mu takiej satysfakcji. Do tego wniosę sprawę o alimenty, ponieważ dzieci zostaną przy mnie. Bardzo przykro mi jest, że po tylu latach wspólnego pożycia, jakaś obca kobieta jest w stanie tak namącić w naszej rodzinie. Naprawdę przez te wszystkie lata, żyło nam się dobrze i godnie. Kochaliśmy się iw spieraliśmy. Jak widać, życie jest nieprzewidywalne, a gdy w grę wchodzą emocje, to może być naprawdę rożnie.

Nie wiem, czy kiedykolwiek pogodzę się z tym, ze zostałam zdradzona i zostawiona sama z dziećmi. Wydawało mi się zawsze, że nasza miłość jest jedyna w swoim rodzaju i nie ma takiej siły, aby nas rozłączyć. Jak się okazało, było to pobożne życzenie. Cieszę się natomiast, że nie wpadłam w depresję z tego wszystkiego. Znajomy adwokat z Lubina podtrzymuje mnie również na duchu jak przyjaciel, więc można powiedzieć, iż jeszcze nie straciłam wiary w ludzi.