Staromodne baterie do łazienki

Staromodne baterie do łazienki

17 maja 2020 Budownictwo i dom 0

Kupiliśmy nasze mieszkanie już bardzo dawno temu. Kiedy je kupowaliśmy, mieliśmy mocno ograniczony budżet i dlatego rem,ont robiliśmy jak najniższym kosztem, tak naprawdę robiąc tylko to,m co było niezbędne. kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego i doszliśmy do wniosku, że w sumie kuchnia i łazienka wyglądają jeszcze całkiem nieźle i możemy poczekać z ich remontem na lepsze czasy. I te lepsze czasy nadeszły, i owszem, ale dopiero teraz, po niemalże dziesięciu latach od zakupu mieszkania.

Stylowa armatura łazienkowa

baterie umywalkowa retroNa pierwszy ogień poszła kuchnia. Wymieniliśmy całą terakotę oraz glazurę, a także kupiliśmy nowe meble. przy okazji malowania kuchni odmalowaliśmy też resztę pomieszczeń, jednak ściany mocno się zabrudziły przez te wszystkie lata. Bardzo szybko kuchnia była gotowa i wyglądała naprawdę wspaniale. Wtedy zabraliśmy się za remont łazienki. Tutaj także do wymiany była glazura i terakota, ale także wanna, umywalka, cała armatura, po prostu wszystko. Wybraliśmy materiały wykończeniowe, ciągle jeszcze szukaliśmy tylko odpowiedniej armatury. Strasznie podobała mi się baterie umywalkowa retro, którą zobaczyłam z jednym z pism wnętrzarskich, w których się ostatnimi czasy zaczytywałam. Upierałam się, że taką właśnie armaturę musimy mieć w swojej łazience, jednak nigdzie nie mogliśmy znaleźć nic podobnego. już miałam się poddać, kiedy postanowiliśmy jeszcze odwiedzić jeden sklep, o którym powiedział mi znajomy.I tam znaleźliśmy dokładnie taką stylizowaną na dawną armaturę o jaką nam chodziło. Byłam bardzo zadowolona, bowiem nie wyobrażałam sobie naszej łazienki z inną baterią umywalkową. Kupiliśmy oczywiście również dopasowaną baterię do wanny, aby wszystko było spójne. Za armaturę zapłaciliśmy sporo pieniędzy, ale byłam nastawiona na to, ze to będzie spory wydatek., Armatura była bardzo porządnie wykonana, bardzo trwała, był to produkt naprawdę wysokiej jakości. Uważam, ze był warty swojej ceny i jestem ogromnie zadowolona z tego zakupu. Nasza łazienka dzięki tej armaturze wygląda świetnie.

Kiedy remontujemy łazienkę, bardzo ważny jest odpowiedni dobór armatury. Ostatnio bardzo popularna jest armatura w stylu retro, która sprawia, że nasza łazienka staje się bardzo oryginalna, zupełnie odmienna od innych łazienek. Taka armatura jest armaturą bardzo wysokiej jakości, dlatego warto jest zapłacić za nią nawet trochę więcej. Możemy bowiem mieć pewność, że nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale również będzie nam naprawdę bardzo dobrze służyć przez bardzo długi czas.