Śmieszne etui na iPhone’a

Śmieszne etui na iPhone’a

17 grudnia 2020 Gadżety 0

 

W sklepie z akcesoriami do telefonów są przepełnione. Znajdziemy w nich Smycze do telefonu, etui, skórzane pokrowce oraz naklejane dodatkowe szybki na wyświetlacze. Oczywiście najbardziej popularne są silikonowe etui, które kupimy nawet od 15 zł. Ponadto na stronach sprzedażowych w Chinach takie etui kosztują kilka złotych i do tego mamy przesyłkę darmową.

Najfajniejsze etui na iPhony

nowoczesne etui iphone 8Fajne i nowoczesne etui iphone 8 można kupić już za 10 złotych. W różnych sklepach znajdziemy zarówno matowe jak i błyszczące ecru. Wszystko zależy od naszych preferencji. Takie silikonowe etui bardzo popularne jest także przeźroczyste. Jeśli mamy białego iPhone’a to etui przeźroczyste nie zmieni jego koloru. Natomiast coraz częściej dziewczynki kupują etui w kolorze różowym, a chłopcy w kolorze niebieskim. Jeśli chodzi o starsze osoby to tutaj jest większe pole manewru. Kobiety bardzo często wybierają etui na telefon z logiem ulubionej marki odzieżowej lub z jakimiś błyskotkami. Szczególnie jeśli uwielbiają świecidełka i cyrkonie to takie etui także znajdą w ofercie różnych sklepów z akcesoriami do telefonów. Oczywiście cena za zwykłe etui silikonowe jednokolorowe jest znacznie mniejsza od ceny za etui z różnymi zdobieniami. Niektóre etui czy pokrowce na telefon mają także dodatkowe miejsce na palec, dzięki czemu ręka jest swobodnie ysza podczas oglądania np. zdjęć lub filmów. Oczywiście niektóre pokrowce mają także specjalny Stojak do postawienia np. przy stole. Bardzo często kupujemy etui np. z różnymi śmiesznymi napisami. Ponadto postacie z Bajek i kreskówek, a także bohaterzy naszych ulubionych filmów również są na wielu pokrowcach na telefon. Wszystko zależy od tego czego potrzebujemy na pewno to znajdziemy w najlepszych sklepach z akcesoriami do telefonów. Oprócz etui znajdziemy tam także Smycze i szybki na wyświetlacze. Bardzo często w okresie Bożego Narodzenia kupujemy etui z reniferami, bałwana mi, Mikołajami czy śnieżynkami.

wszyscy powinni mieć swój telefon zabezpieczony pokrowce chociażby silikonowe. Takie pokrowce to koszt około 15 do 20 zł a bardzo często ratują nasz telefon gdy upadnie na ziemię z wysokości. Dla dzieci możemy znaleźć takie pokrowce z różnymi fajnymi bajkami, czasami są te postacie nawet formie 3D. Niektóre pokrowce nawet mają np. kotka w trzy D, które jest bardzo miękki i dotykając go mamy funkcje anty stresową. Bez znaczenia jak jest Pokrowiec jakiego jest kolejny najważniejsze że on jest. Ponieważ kupując bardzo drogi telefon musimy kupić także etui w celach ochronnych.