Skuteczny laser Lightsheer Duet

Skuteczny laser Lightsheer Duet

20 czerwca 2020 Piękno i zdrowie 0

Metod depilacji jest wiele, jednak najbardziej skuteczna jest depilacja laserowa. W porównaniu do tradycyjnych metod mechanicznego usuwania włosów przynosi najlepsze efekty i rezultaty. Nie wywołuje skutków ubocznych i powikłań takich jak zapalenie mieszków włosowych czy wrastające włosy. Dzięki nowoczesnym technologiom pozwala skutecznie i bezboleśnie usunąć na stałe niechciane owłosienie. Wykorzystuje efekt selektywnej fototermolizy, w której wiązka światła zamieniana jest na energię cieplną koncentrującą swą uwagę na mieszku włosowym.

Nowoczesna depilacja laserowa  Lightsheer

laser lightsheer duetJednym z najbardziej popularnych urządzeń stosowanych w gabinetach kosmetyczny jest diodowy laser Lightsheer Duet renomowanego producenta marki Lumenis. Skutecznie niszczy fragmenty włosów, które odpowiedzialne są za wzrost, a także macierz znajdującą się w mieszku włosowym. Posiada dwie niezależne głowice, które umożliwiają oddziaływanie na trudno dostępny fragment skóry lub dużą powierzchnię. Wyposażone są w specjalną nakładkę chłodzącą ChillTip, umożliwiającą ciągłe stykowe chłodzenie i większy komfort zabiegu. Pomaga to w depilacji zwłaszcza wrażliwych i delikatnych obszarów. Druga duża głowica wyposażona jest w technologię Vacum zasysającą skórę, dzięki której szybciej i sprawniej wiązka światła dostaje się do włosów. Zabiegi przy użyciu laserów Lightsheer są niezwykle bezpieczne i komfortowe. Już po pierwszym zabiegu widać efekty, a skóra jest gładka i sprężysta. Jednorazowo można usunąć nawet do 30% niechcianych włosów. Ze względu na naturalny proces wzrostu włosów zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie w odstępach czasu, tak aby pozbyć się jak największej ilości owłosienia. Po serii sześciu zabiegów uzyskuje się prawie 100% efekt depilacji. Urządzenie można odpowiednio zaprogramować i skonfigurować dostosowując do uwarunkowań genetycznych i charakteru włosów. Najczęściej zabiegi poprzedzone są specjalną próbą laserową i konsultacją, na której można uzyskać wszelkie informacje dotyczące przygotowania i pielęgnacji po zabiegu.

Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga dodatkowego znieczulenia obszaru poddawanego depilacji. Przeprowadza go odpowiednio przeszkolony personel dostosowując parametry urządzenia do rodzaju skóry i włosów. Najlepsze efekty uzyskuje się przy ciemnym zabarwieniu włosów i jasnej cerze. Zabiegowi można poddać każdą część ciała, nawet bardzo wrażliwą i delikatną. Koszty zabiegu uzależnione są od partii ciała. Najlepiej skorzystać z promocyjnych ofert obejmujących depilację kilku obszarów ciała.