Skuteczna depilacja laserem

Skuteczna depilacja laserem

17 grudnia 2020 Piękno i zdrowie 0

Kobiety zdecydowanie bardziej dbają o swoje zdrowie i wygląd niż mężczyźni, dlatego też to one są najczęściej klientkami salonów kosmetycznych. Ponadto u kobiet znacznie bardziej zwraca się uwagę na zadbany wygląd, dlatego ich ciało musi być maksymalnie wypielęgnowane. Na pewno podstawą jest gładka skóra na nogach, pod pachami czy w okolicach bikini.

Gdzie można wykonać depilację laserową?

niedroga depilacja laserowa w ŁodziNieprzerwanie od kilku dekad panuje moda na gładką skórę na nogach, ponieważ bez owłosienia znaczni efektowniej się prezentują. Prawie każda kobieta je goli, ale robią to na różne sposoby. Przede wszystkim jedną z podstawowych i najtańszych metod jest golenie skóry jednorazową maszynką, którą należy używać w połączeniu z pianką lub żelem do golenia. Jest ona praktyczna, ale mało skuteczna, gdyż już po około dwunastu godzinach na skórze pojawiają się nowe włoski. Jeżeli mamy dużą odporność na ból, to można spróbować stosować  depilator elektryczny lub wosk, które wyrywają włoski wraz z cebulkami, przez co pozwalają się cieszyć gładką skórą nawet przez kilkanaście dni. Jednak wszystkie te metody dają efekt na krótki czas, zatem nie są doskonałe. Jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia jest niedroga depilacja laserowa w Łodzi, którą świadczą prawie wszystkie salony kosmetyczne. Jest to przede wszystkim bezbolesna i bezpieczna metoda, którą może stosować każda kobieta. Polega ona na punktowym naświetlaniu skóry kilkanaście razy w kilkutygodniowych odstępach. Jest to konieczne, ponieważ włoski w momencie depilacji są w różnym stadium fazy wzrostu, a w celu uzyskania zadowalającego efektu, trzeba je wszystkie usunąć. Kobiety lasem najczęściej depiluj nogi, pachy i okolice bikini. Oczywiście w ten sposób można usuwać owłosienie także z rąk, pleców czy brzucha, ponieważ laser ma uniwersalne działanie. Ilość zabiegów jest przeważnie indywidualnie ustalana, gdyż zależy od gęstości owłosienia i jego rodzaju. Najczęściej jest to od dziesięciu do trzynastu zabiegów, które zamykają się w ciągu dwunastu miesięcy.

Jedynym minusem depilacji laserowej może być cena, gdyż nie należy ona do najtańszych. Za jeden zabieg należy zapłacić od dwustu do nawet pięciuset złotych, a trzeba mieć na uwadze, że takich zabiegów trzeba będzie wykonać nawet około dwunastu. Jednak za tą cenę otrzymujemy gładką skórę na zawsze, co jest nieocenioną korzyścią. Depilacja laserowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientek, ponieważ jest skuteczna i daje trwałe efekty, których nie trzeba poprawiać.