Skrzynka prezentowa na alkohol

Skrzynka prezentowa na alkohol

27 stycznia 2019 Gadżety 0

Szukałam pomysłu na elegancki upominek ślubny dla mojej koleżanki z liceum. Chciałam, żeby było to coś praktycznego do mieszkania. Zależało mi też na możliwości spersonalizowania przedmiotu. Chciałam, aby stał się on pamiątką przypominającą ważny dzień. Szukając inspiracji w Internecie, trafiłam na wiele oryginalnie wyglądających przedmiotów.

Drewniane pudełko na alkohol

drewniana skrzynka na winoWybór był naprawdę trudny. Grupy w mediach społecznościowych są po brzegi wypełnione pięknymi, ręcznie wykonanymi przedmiotami dla Nowożeńców. Widziałam namalowane portrety czy eleganckie dekoracje do domu. Moim zestawem prezentowym była koperta z pieniędzmi oraz drewniana skrzynka na wino. Wypełniłam ją butelkami ulubionego trunku, który często pojawia się na wspólnych spotkaniach towarzyskich. Skrzynka prezentowała się bardzo gustownie. Nie wymagała dodatkowego zapakowanie jej w ozdobną torbę papierową czy celofan. Dodatkowo, składając zamówienie miałam możliwość jej personalizacji. Skorzystałam z niej. Poprosiłam o umieszczenie na skrzynce ozdobnego napisu. Zawierał imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Konstrukcja przedmiotu wyglądała na bardzo stabilną. Dzięki wygodnemu uchwytowi ze sznurka można ją przenieść np. do innego pokoju. Ten spersonalizowany podarunek przypadł im bardzo do gustu. Było to dla mnie najważniejsze. Gdy odwiedzałam moją koleżankę ostatnim razem, zauważyłam, że korzystają z tego przedmiotu. Pasuje do kuchni, która ma wiele elementów wykonanych z naturalnego drewna. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy przedmiot będzie im służył przez wiele lat szczęśliwego i trwałego małżeństwa. Ponieważ pomysł na prezent okazał się ogromnym sukcesem, zamierzam go niedługo wykorzystać ponownie. Już za kilka miesięcy będę świadkiem na ślubie swojej siostry. W ramach prezentu podarowanego na wieczorze panieńskim zamierzam wręczyć jej podobną skrzynkę. Ponieważ jest wykonana z drewna, będzie łatwo zebrać na niej podpisy od bawiących się z nami dziewczyn. Będzie to bardziej trwała i oryginalna pamiątka niż okolicznościowa kartka. Zamierzam również wygrawerować na niej napis, który będzie się składał z zabawnego wierszyka z życzeniami. Jestem przekonana, że ten upominek przypadnie jej do gustu.

Szukając prezentu dla Pary Młodej warto zastanowić się nad wyborem przedmiotu, który będzie cieszył obdarowanych. Ozdobny pojemnik na wino okazał się pod tym względem strzałem w dziesiątkę. Jest uniwersalnym przedmiotem, który można w późniejszym czasie wykorzystać jako dekorację do salonu, kuchni czy jadalni.