Sklep internetowy ze specjalistycznymi dronami

Sklep internetowy ze specjalistycznymi dronami

28 stycznia 2019 Usługi / Produkcja 0

 

Do pierwszych pokazów, jakie zaczęliśmy urządzać regularnie, używaliśmy naszych prywatnych dronów, które były już mocno zmodyfikowane i przystosowane do karkołomnych akrobacji i najbardziej wymagających manewrów, ale również posiadały mnóstwo funkcji, które interesowały widzów. Jednak po krótkim czasie okazało się, że nie był to zbyt dobry pomysł, bo drony były znacznie bardziej obciążane, a koszty ich serwisowania skoczyły w górę ogromnie, już po kilku miesiącach. Potrzebny nam był więc park maszynowy z prawdziwego zdarzenia, przeznaczony tylko do użytku pokazowego.

Internetowy sklep z dronami wyczynowymi

drony ze sklepu internetowegoOczywiście, pierwszym wyborem był zakup dokładnie takich dronów, jakich używaliśmy prywatnie. Były one wielokrotnie sprawdzone i przetestowane, a doświadczenie, jakie mieliśmy w ich pilotowaniu było oczywistym plusem. Jednak tworzenie puli dronów pokazowych miało również inną zaletę, a mianowicie dawało nam możliwość zapoznania się z innymi typami i modelami dronów niż te używane przez nas do tej pory. Nie tylko pozwalało nam to na urozmaicenie programu pokazów, ale również zapewniało dość dużo zabawy podczas samego opanowywania sterowania innym dronem, więc bez wahania zdecydowaliśmy się na urozmaicenie puli dronów, wybierając modele o najlepszych opiniach użytkowników. Nie chcąc tracić czasu na długie poszukiwania wybranych modeli po lokalnych sklepach, zdecydowaliśmy się zakupić hurtowo drony ze sklepu internetowego, w którym zwykle zaopatrywaliśmy się w części i podzespoły do naszych prywatnych maszyn. Oczywiście, nie tylko same drony znalazły się na liście zakupów. By zapewnić im jak najdłuższy czas działania, zamówiliśmy również cały zapas części zamiennych, głównie tych elementów, które zużywały się najczęściej, ale również wiele podzespołów tuningowych, by od razu można było maszyny podrasować do standardu pokazowego, podciągnąć osiągi i usunąć niektóre błędy, jakich producenci czasem nie zauważali. Było to ogromne zamówienie, na tyle duże, iż wymagało zaangażowania całego samochodu dostawczego, by je dostarczyć.

Z racji samej wielkości dostawy, sklep zorganizował specjalnie dla nas stałą dostawę, jako że byliśmy tam dość częstymi klientami. Zamówione drony od razu przetestowaliśmy, z wielką satysfakcją nie zauważając żadnych defektów, i niemal od razu rzuciliśmy je na warsztat, by każdy model odpowiednio podrasować. Po skończeniu prac każdy dron był gotowy do pokazów, które znacznie zyskały na popularności dzięki zróżnicowaniu pokazywanych maszyn i ich możliwości.