Renomowany serwis urządzeń wyświetleniowych

Renomowany serwis urządzeń wyświetleniowych

30 grudnia 2020 Usługi / Produkcja 0

Rzutniki i projektory, które są stałym elementem systemów audiowizualnych na wielu obsługiwanych przez nas salach konferencyjnych nie należą do szczególnie wytrzymałego sprzętu. Są to głównie urządzenia starego typu, działające przez wiele lat i okresowo potrzebują przeglądu oraz dokonania drobnych napraw. Każda poważniejsza awaria może bowiem spowodować wyłączenie całej sali na czas wymiany sprzętu czy też naprawy takowego, i może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami.

Fachowa naprawa projektorów

polecany serwis projektorów z KrakowaZnalezienie dobrego zakładu naprawczego było problemem z którym zmagaliśmy się od dawna. W naszej okolicy działa bowiem wiele salonów komputerowych i serwisów, aczkolwiek bardzo niewiele z nich zajmuje się sprzętem uznawanym za przestarzały. Niektóre, natomiast, nie mają zbyt fachowej załogi, i wszelkie naprawy są wykonane w mniej niż satysfakcjonujący sposób. Wielu operatorów sal konferencyjnych zmaga się z podobnym problemem, dlatego też od zaprzyjaźnionej firmy dowiedzieliśmy się w końcu o fachowej firmie naprawczej, zajmującej się serwisowaniem sprzętu starszych generacji. Owy polecany serwis projektorów z Krakowa działa głównie lokalnie, aczkolwiek przyjmuje również zlecenia zamiejscowe, zarówno poprzez wysyłkę sprzętu jak i naprawę na miejscu, jeśli pracownicy firmy mogą pojawić się w obiekcie zamawiającego. Firma przede wszystkim polecana jest za jakość napraw. Wielu klientów wspominało iż sprzęt oddany do naprawy działa po serwisowaniu jak nowy. Sami kilkakrotnie już korzystaliśmy z usług serwisu, i za każdym razem byliśmy tak samo zadowoleni z jakości wykonanych napraw. W przypadku niemożliwości naprawy projektora, czy to ze względu na brak dostępności części zamiennych czy też zbyt duże uszkodzenia podzespołu, pracownicy zawsze oferują możliwość wymiany części na nowsze, oraz dopasowania ich w taki sposób, by działały w projektorze bezproblemowo. W taki sposób mogą być usunięte nawet najbardziej rozległe uszkodzenia sprzętu, aczkolwiek pracownicy rekomendują wtedy zakup nowego, mniej zużytego urządzenia.

Serwis wykonuje również przeglądy i naprawy okresowe, a obejmują one zarówno wyczyszczenie i dostrojenie obiektywów jak i wszelkie drobne naprawy, mające na celu poprawienie działania urządzenia i usunięcie potencjalnie szkodliwych źródeł awarii, najczęściej pojawiających się po zakurzeniu czy zawilgoceniu uszkodzenia. Takie usługi są bardzo przystępne cenowo, a jednocześnie pozwalają uniknąć poważnych awarii i konieczności dokonywania gruntownych napraw sprzętu.