Projektujemy bloki mieszkalne w Krakowie

Projektujemy bloki mieszkalne w Krakowie

5 kwietnia 2019 Dom i wnętrza 0

Od dziecka bardzo interesowałam się tematyką powstawania budynków. Kiedy tylko mogłam, tworzyłam domy z klocków, kartonów i wszystkiego, co wpadło mi w ręce. Z czasem zaczęłam zagłębiać wiedzę z zakresu projektowanie budynków. Architektura stała się pewnym momencie częścią mojego życia do tego stopnia, że ukończyłam studia magisterskie w tym kierunku i otworzyłam własną pracownię projektową. Na ten moja firma pracuje z dużymi przedsiębiorcami. Zajmujemy się głównie budowlanką mieszkalną. 

Biuro projektujące domy jednorodzinne

projekty budynków wielorodzinnych dla deweloperów w KrakowieMoja mam zawsze mi powtarza, że od kiedy tylko przyszłam na świat to przeczuwała, że będę jakimś znanym budowlańcem i architektem. Od najmłodszych lat uwielbiałam budynki a moją obsesją stało się ciągłe zadawanie pytań, jak dany budynek powstał. Mama kupowała mi więc  w tym zakresie książki i różnego rodzaju filmy. Rozbudzała moją pasję, widząc w niej spory potencjał na przyszłość. Opłaciło się i jestem jej za to ogromnie wdzięczna. Od kilku lat prowadzę dużą pracownię architektoniczną, która otworzyłyśmy ze znajomą zaraz po ukończeniu studiów. Śmiem twierdzić, że to przede wszystkim nasza wielka pasja pozwoliła nam przyciągnąć do siebie dużych i cennych kontrahentów. Obecnie tworzymy przede wszystkim projekty budynków wielorodzinnych dla deweloperów w Krakowie, a są to przeważnie naprawdę duże inwestycje. Rozmiar zleceń zmusił nad o rozbudowy biura. Na ten moment ponad dwadzieścia osób pracuje niemal cały tydzień bez wytchnienia nad tym, żeby zrealizować zlecone nam projekty. Przy tworzeniu planów budynków wielorodzinnych chcemy połączyć funkcjonalność z atrakcyjnością wizualną. Kraków jest zabytkowym miastem, do którego niebardzo pasują nowoczesne bryły, pozbawione duszy. Dlatego przy współpracy z deweloperami ustaliliśmy, że stworzymy projekty nawiązujące do bogatej historii miast oraz do specyfiki znajdujących się tu budynków. Pomysł okazał się bardzo sprawdzony, bo deweloperzy nie mogą narzekać na brak zainteresowania nowymi mieszkaniami. A my nie możemy narzekać na brak nowych zleceń. 

Miejska architektura stała się moją pasją od wczesnych lat dziecięcych. Moja mama pielęgnowała te pasję i śmiem twierdzić, że to po części dzięki niej , że to dzięki niej prowadzę teraz przynoszącą duże zyski pracownię projektową. Dostajemy dużo zleceń od krakowskich deweloperów i tworzymy z nimi wspólnie osiedla wielorodzinne, która pięknie komponują się z historyczną architekturą tego jednego z największych, polskich miast. Z roku na rok ilość zleceń rośnie a wraz z nimi rozrasta się pracownia.