Profesjonalne usunięcie makijażu permanentnego

Czasami decydując się na makijaż permanentny lub tatuaż, efekt końcowy może nas nie zadowalać. Lub nie przemyślimy naszej decyzji i po jakimś czasie, wolelibyśmy jednak nie przystępować do zabiegu. W takiej sytuacji nie jesteśmy na przegranej pozycji i nie musimy męczyć się z niechcianym „dziełem” na naszej skórze.
Jak usunąć makijaż permanentny
Tak, jak kiedyś wiele osób popełniało błąd decydując się na zrobienie tatuażu „prywatnie” zamiast pójść do profesjonalnego salonu, tak dziś spotykamy się z bardzo podobną sytuacją w której kobiety poddają się często makijażowi permanentnemu osobom, które nie posiadają adekwatnego wykształcenia w tej dziedzinie. W obu przypadkach najczęściej chodzi o to samo, czyli o pieniądze. Wiadomo, że czy tatuaż, czy makijaż permanentny, który swoją drogą również jest formą tatuowania ciała, wykonany u osób, które nie praktykują zawodowo wiąże się ze sporym ryzykiem. Nie wspominając już o chorobach. Ryzykiem tym najczęściej jest paskudny efekt końcowy. Oczywiście nierzadko również wykonując zarówno tatuaż, jak i makijaż permanentny w profesjonalnych miejscach po jakimś czasie możemy się rozmyślić. Co wówczas robić? Przede wszystkim nie załamywać się ponieważ możemy umówić się na usuwanie makijażu permanentnego Warszawa posiada kliniki zajmujące się tym profesjonalnie. Zarówno jeśli chodzi o taką formę makijażu, jak i o tradycyjny tatuaż. Nasze niechciane dzieło usuwane jest za pomocą króciutkich wiązek lasera. Jest to najlepsza metoda pod wieloma względami. Po pierwsze pozwala zminimalizować ryzyko poparzenia właśnie przez wzgląd na ultrakrótkie wiązki światła. Po drugie usuwanie makijażu permanentnego, czy też tradycyjnego tatuażu w ten sposób jest w dzisiejszych czasach najbardziej naturalną metodą. Wiązka lasera rozbija bowiem zbity tusz pod naszym naskórkiem na jak najmniejsze cząsteczki, co z kolei sprawia, że nasze ciało jest w stanie pozbyć się ich samodzielnie wypychając je na zewnątrz. Innymi słowy ujmując laser pomaga pozbyć się naszemu organizmowi ciała obcego. Jest to metoda bezbolesna, ale często możliwe jest również znieczulenie miejscowe, jeżeli klient ma takie życzenie.
Ilość zabiegu w obu przypadkach najczęściej determinuje wielkość tatuażu/makijażu permanentnego, gęstość zastosowanego tuszu do ich wykonania, jak i oczywiście kolory. Czarny tusz usuwa się najprościej, lecz wcale nie oznacza, że inne barwy są niemożliwe do usunięcia. Najczęściej w przypadku makijaży permanentnych możliwym jest całkowite ich usunięcie przez wzgląd na małą powierzchnię oraz rodzaj barwnika.
Najnowsze komentarze