Profesjonalna naprawa markowego ekspresu

Profesjonalna naprawa markowego ekspresu

6 stycznia 2021 Usługi / Produkcja 0

Prowadziłam niewielki hotel, klimatyczny, na przedmieściach. Chętnie zaglądali tu ci sami, stali klienci, którzy przyjeżdżali biznesowo. Zostawali na trzy, cztery tygodnie, wyjeżdżali na miesiąc lub dwa i znowu wracali. Zatem znałam doskonale ich gusta i wiedziałam, czego wymagają, tak od hotelu, jak i od hotelowych śniadań. I jednym z tych wymagań była oczywiście kawa. Nie mogła to być jednak byle jaka kawa – musiała to być najczęściej kawa z ekspresu. Zatem, kiedy mój ekspres się zepsuł, potrzebowałam natychmiastowej naprawy. 

Miejsce naprawy ekspresów do kawy

saeco fachowy serwis warszawaTrudno w końcu dobrze obsługiwać klientów, jeśli nie ma czegoś, co może wytworzyć coś, czego oni sobie życzą. Dlatego potrzebowałam właściwie naprawy mojego ekspresu na wczoraj. Nie chodziło tylko o to, by było szybko, chociaż tak, błyskawiczny serwis był dla mnie jak najbardziej w cenie i jak najszybsze odebranie swojego ekspresu byłoby bardziej niż mile widziane. Chodziło o coś więcej – o fachowość wykonania tej naprawy. Bo w porządku, miałabym swój ekspres z powrotem szybko, ale co mi po tym, jeśli za kilka tygodni znowu musiałabym go nieść do naprawy i odmawiać ulubionej kawy kolejnym gościom? Dlatego szybkość była mile widziana, ale jeszcze milej widziany był profesjonalizm. Nie martwiłam się jednak o to, jeśli chodzi o saeco fachowy serwis warszawa prezentowała kilka ciekawych miejsc, do których można się było udać. Chciałam konkretnie serwis, który zajmuje się ekspresami saeco, bo takiej marki był właśnie mój ekspres, a nie miałam ochoty – ani żaden z moich klientów nie miał ochoty – czekać za częściami zamiennymi lub dowiedzieć się po paru dniach, że mi jednak mojego ekspresu nie naprawią, bo jednak nie radzą sobie z tą konkretną marką. Chciałam kogoś sprawdzonego, kto się tym zajmuje, zna te modele, będzie wiedział co robić od samego początku tak naprawdę i sprawnie wykona swoją robotę, mają przy swoje oryginalne części zamienne. W takim wypadku naprawiłby mi mój ekspres szybko, ale i fachowo, w taki sposób, że przez następne lata nie musiałabym się więcej o niego obawiać ani o brak kawy dla moich gości hotelowych. 

Rozpoczęłam zatem poszukiwania, sprawdzając, kto zajmuje się danymi markami, jakie modele z nich najczęściej obsługuje, czy mają części zamienne na stanie. Wiedząc to wszystko przechodziłam płynnie do sprawdzania opinii w Internecie, tak by dowiedzieć się od innych klientów, czy wszystko, co jest napisane na stronie, to prawda. Mój wybór mnie nie zawiódł. Swój ekspres dostałam szybko, a był naprawiony bardzo profesjonalnie, dzięki czemu służył mi jeszcze bardzo długo.