Potrzebowałam posprzątać grób rodziców

Potrzebowałam posprzątać grób rodziców

17 sierpnia 2021 Usługi / Produkcja 0

Niedługo przypadała rocznice śmierci moich rodziców. Zawsze wtedy sprzątam ich grób i ustawiam tam kolorowe znicze. W tym roku jednak nie miałam czasu się tym zająć. Dopiero co urodziłam dziecko, a kilka dni po porodzie nie zamierzałam biegać ze szmatką po cmentarzu. Mąż zasugerował, żebyśmy w tym roku wynajęli profesjonalną firmę, która się tym zajmie. Uznałam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Musieliśmy tylko znaleźć kogoś, kto oferował takie usługi. Zależało mi na kimś sprawdzonym i rzetelnym.

Zamówiłam usługę firmy sprzątającej groby

profesjonalne sprzątanie grobówRazem z moim mężem udaliśmy się do znajomego, z którym rozmawialiśmy na ten temat. Okazało się, że on także nie ma czasu sprzątać grobów najbliższych, ponieważ bardzo dużo pracuje. Już od kilku lat korzysta on z usług jednej firmy w tym zakresie i jest bardzo zadowolony. Dał nam numer telefonu do tej firmy. Oferowała ona profesjonalne sprzątanie grobów w naszej okolicy. Zadzwoniliśmy tam od razu. Umówiliśmy usługę sprzątania grobu i zapytaliśmy się o cenę. Okazało się, że jest ona bardzo niska, przystępna, dlatego nie obciąży ona naszego budżetu domowego. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego powodu. Jeszcze bardziej zadowoleni byliśmy z faktu, że pracownicy tej firmy naprawdę fachowo podeszli do swojej pracy i profesjonalnie, sprawnie i szybko wyczyścili grób. Nie tylko zamietli i umyli z kurzu, ale także nabłyszczyli całość oraz posprzątali rabatę z kwiatami, która znajdowała się przed grobem oraz zamietli alejkę, którą dochodziło się do samego grobu. Można tam było również zamówić wiązanki oraz znicze, dzięki czemu sami nie musieliśmy nawet jechać na grób, ani nic dodatkowo dokupować. Byłam bardzo zadowolona. Oczywiście sprawdziłam wcześniej, jakimi środkami czystości posługą się pracownicy tej firmy. Chciałam mieć pewność, że chemia której używają nie uszkodzi płyty z naturalnego kamienia, z której wykonany był grób. Na szczęście okazało się, że pracują oni na specjalnych płynach czyszczących przystosowanych do takich nawierzchni.

Teraz już wiem, że następnym razem będę korzystać z usług tej firmy. Naprawdę profesjonalnie i kompleksowo podchodzą do czyszczenia nagrobków. Większość prac wykonują ręcznie właśnie z uwagi na delikatność naturalnych kamieni z których wykonane są groby. Jednakże, tak gdzie można korzystają z profesjonalnych maszyn czyszczących, dzięki czemu całość jest idealnie czysta i zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i poleciłam tę firmę znajomym, którzy również nie mieli czasu samodzielnie czyścić grobów bliskich zmarłych.