Potrzebowałam kupić łóżko domek dla dziecka

Potrzebowałam kupić łóżko domek dla dziecka

26 maja 2020 Rodzina i dzieci 0

Od dłuższego czasu mój synek zawracał mi głowę tym, abym kupiła mu łóżko z daszkiem a’la domek. Początkowo starałam się go odwieźć od tego pomysłu. Powtarzałam mu, że takie łóżka domki są przeznaczone raczej dla dziewczynek, ale on się zwyczajnie uparł. Akurat zbliżały się jego urodziny. Ponieważ synek dalej się upierał przy łóżku domku, uznałam że może to być dla niego świetny i zarazem bardzo praktyczny prezent. Postanowiłam poszukać takiego łóżka domku odpowiedniego dla chłopca. Zależało mi na łóżku trwałym i wytrzymałym.

Gdzie kupię łóżko domek dla dziecka?

domek łóżko dziecięceChciałam, aby takie łóżko posłużyło mojemu synowi przez co najmniej kilka lat, zanim ostatecznie z niego wyrośnie. Poszukiwania odpowiedniego mebelka do chłopięcego pokoju dziecięcego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: domek łóżko dziecięce, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Było to łóżko domek dla dziecka wykonane z bardzo solidnego i trwałego, litego drewna. Łóżko miało duże obciążenie i odpowiednią długość i szerokość do tego, aby posłużyło dziecku przez co najmniej kilka lat, tak jak chciałam. Stelaż łóżka pomalowany był za pomocą ekologicznych farb, które nie zawierały sztucznych, chemicznych dodatków i mogły być stosowane w artykułach dziecięcych. Producent zapewniał, że łóżko jest niezwykle stabilne. Na dachu łóżkowego domku można było zawiesić baldachim lub woalkę. Dużą zaletą tego łóżka było również to, że posiadało pojemną skrzynię na pościel oraz zabezpieczenie przed wypadnięciem dziecka z łóżeczka. Daszek domku był spadzisty, ale tak skonstruowany, że można było postawić łóżko nawet pod ścianą i bez problemu dosunąć. Łóżko posiadało również zagłówek chroniący dziecko przed uderzeniem się w ścianę, co było bardzo praktycznym i komfortowym rozwiązaniem. Ponieważ było ono dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie zdecydowałam się je zakupić. Wybrałam przesyłkę kurierską i już kilka dni później łóżko zostało dostarczone do mojego mieszkania.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Łóżko okazało się częściowo już zmontowane i musiałam jedynie zamontować daszek domku. Do zestawu dołączone były wszelkie śruby i kołki do mocowania, dlatego okazało się to bardzo proste. Mój synek był wprost zachwycony swoim prezentem. Łóżko domek okazało się bardzo wygodne i komfortowe. Posiadało miejsce na głęboki i miękki materac, odpowiedni dla dzieci w wieku mojego syna. Dużą zaletą było także to, że było stabilne i wytrzymałe.