Potrzebowałam kupić kopertę z firmowym nadrukiem

Potrzebowałam kupić kopertę z firmowym nadrukiem

22 listopada 2020 Usługi / Produkcja 0

Pracuję jako sekretarka w dużej firmie energetycznej. Ostatnio mój szef stwierdził, że obecny poziom marketingu jest za słaby i za słabo promujemy naszą firmę. Dowiedziałam się od niego, że teraz bardzo modne są koperty z wykonanym indywidualnym nadrukiem, który jest unikatowy i służy jako reklama, kiedy wysyłamy do naszych klientów korespondencję. Takie koperty sprawdzają się również przy wysyłaniu ofert marketingowych do potencjalnych klientów, ponieważ świadczą o zaangażowaniu i indywidualnym traktowaniu klienta przez naszą firmę. 

Kupno kopert z personalizowanym nadrukiem

koperta firmowa z nadrukiemPrzyjęłam do wiadomości to co mi powiedział, ale zapytałam, po co mi to wszystko mówi. Okazało się, że mam kupić takie koperty do naszej firmy. Muszę zadbać przy tym o to, żeby były one wykonana na wysokiej jakości papierze, a do tego nadruk ma być unikalny i niepowtarzalny. Odpowiedziałam mu, że postaram się w najbliższym czasie znaleźć takie koperty, które będą spełniały jego oczekiwania. Poszukałam trochę informacji na temat tego typu produktów w internecie i szybko udało mi się znaleźć coś, co moim zdaniem przypadnie do gustu kierownikowi. Pokazałam mu to, co znalazłam. Była to koperta firmowa z nadrukiem. Jeśli chodzi o sam nadruk można było wybrać na niego dowolny napis albo zdjęcie, a także połączyć zdjęcie z napisem. Najważniejsze jednak były właściwości papieru z jakiego ta koperta była wykonana. Była ona zrobiona z solidnego, grubego papieru, który nie prześwitywał i był zabezpieczony przed prześwietleniem treści korespondencji. Dzięki temu mogliśmy w takich kopertach wysyłać do klientów nawet korespondencję, która w treści zawierała dane wrażliwe naszej firmy i dane osobowe klientów. Koperta posiadała również samoprzylepny zaczep, dzięki któremu można ją było skutecznie zakleić, w taki sposób aby w trakcie wysyłki nic się w niej nie naruszyło. Szefowi bardzo spodobała się taka koperta i poprosił mnie, żebym wymyśliła jakiś oryginalny nadruk i zamówiłam kilkaset takich produktów.

Wymyśliłam więc napis, który był charakterystycznych dla naszej firmy i ogólnie całej branży w której funkcjonowaliśmy i zamówiłam koperty. Były one dostępna w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, co było dla nas bardzo ważne, ponieważ nie mieliśmy zbyt dużego budżetu na reklamę. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się tak szybko załatwić tą sprawę i mogłam wrócić do moich wcześniejszych obowiązków. Już wkrótce koperty zostały dostarczone do siedziby naszego biura i okazało się, że są one bardzo dobre pod względem jakościowym.