Potrzebowałam kupić aparat słuchowy

Potrzebowałam kupić aparat słuchowy

6 maja 2020 Piękno i zdrowie 0

Jakiś czas temu zaczęłam gorzej słyszeć. Wybrałam się w związku z tym do laryngologa, który zrobił kilka badań i dał mi skierowanie do audiologa. Audiolog po przeprowadzeniu szczegółowych i profesjonalnych badań, stwierdził dość spory ubytek słuchu w obu moich uszach. Jest to oczywiście związane z moim zaawansowanym wiekiem. Dostałam od niego receptę na indywidualny aparat słuchowy. Musiałam się po niego wybrać do sklepu medycznego, gdzie można zakupić takie aparaty i akcesoria do nich.

Kupiłam nowoczesny aparat słuchowy

nowoczesne aparaty słuchowe w LublinieZależało mi na tym, aby kupić jakiś profesjonalny i nowoczesny aparat słuchowy. Chciałam by był on elegancki i nie rzucał się w oczy, ale jednocześnie żeby był jak najbardziej skuteczny. Zależało mi także na wytrzymałości takiego urządzenia. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie zrealizuje swoją receptę na taki aparat słuchowy. Poszukiwania odpowiedniego sklepu medycznego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: nowoczesne aparaty słuchowe w Lublinie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden polecany i rekomendowany sklep z aparatami słuchowymi w Lublinie. Wiele osób pisało przy tym, że znajdę tam duży wybór różnych aparatów słuchowych w bardzo dobrych, niskich cenach. W tym miejscu można też zrealizować refundację lub dofinansowanie aparatu słuchowego. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego miejsca od razu zdecydowałam się udać do tego sklepu medycznego w Lublinie. Rzeczywiście był tam bardzo duży wybór różnych aparatów słuchowych. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić nowoczesny, douszny aparat słuchowy. Miał on bardzo niewielkie rozmiary. Można go było indywidualnie dopasować do ucha, dzięki czemu nie wysuwał się i był odpowiedni nawet do uprawiania ćwiczeń fizycznych. Dużą jego zaletą było to, że był wykonany z przezroczystego silikonu medycznego, dzięki czemu nie rzucał się w oczy i był praktycznie niewidoczny. Jednocześnie miał on dużo dodatkowych funkcji. Jedną z nich była możliwość podłączenia do wzmacniacza telewizora.

Był on dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że jest on bardzo popularny i bardzo często wybierany jako pierwszy aparat słuchowy. Zachęcona pozytywnymi opiniami oraz niską ceną zdecydowałam się go zakupić. Byłam z niego bardzo zadowolona. Wybrany przeze mnie aparat słuchowy okazał się bardzo trwały i wytrzymały. Nie wymagał specjalistycznej konserwacji, poza osuszaniem po każdym dniu użycia. W dodatku działał bardzo sprawnie i był prosty w obsłudze.