Poszukiwania huśtawki ogrodowej dla dziecka

Poszukiwania huśtawki ogrodowej dla dziecka

5 sierpnia 2020 Rodzina i dzieci 0

Kiedy mieszkaliśmy z mężem w bloku, nasze dziecko miało małą domową huśtawkę przeznaczoną do zawieszenia na słupku nad drzwiami. Ostatnio jednak przeprowadziliśmy się do domku na wsi, i tutaj nie mieliśmy już możliwości zawieszenia huśtawki dla córeczki w taki sposób. Ale nic straconego. Akurat zbliżało się lato, dlatego zdecydowaliśmy się zakupić dla naszego dziecka porządną huśtawkę ogrodową. Ponieważ mąż był bardzo zapracowany, postanowiłam sama udać się do odpowiedniego sklepu i wybrać zabawkę dla naszej małej panny.

Kupiłam bardzo dobrą huśtawkę ogrodową ze stelażem

huśtawka ogrodowa dla dzieci ze stelażemPonieważ nie za bardzo znam się na takich sprzętach, zdecydowałam się od razu poprosić o pomoc sprzedawcę. Miałam nadzieję, że doradzi mi on kupno najlepszej huśtawki ogrodowej, która będzie fachowo wykonana i wytrzymała. Powiedziałam sprzedawcy, że interesuje mnie huśtawka ogrodowa dla dzieci ze stelażem i poprosiłam o pomoc. Od razu zaprowadził mnie on na odpowiedni dział i pokazał różne huśtawki ogrodowe ze stelażem, które mieli w ofercie. Szczególnie jedna z tych huśtawek bardzo mi się spodobała. Była to solidna, wytrzymała huśtawka, która można było swobodnie przestawiać w ogrodzie, ponieważ jej konstrukcja nie wymagała wmontowania w glebę na stałe. Sprzedawca zapewniał mnie, że ta huśtawka jest bardzo solidna i wytrzymała, i z powodzeniem mogą się na niej huśtać nawet dwunastoletnie i starsze dzieci. Wystarczy wymieniać podstawę i siedzisko huśtawki na takie, które jest dostosowane do obecnej wagi i potrzeb dziecka. Sam drewniany stelaż huśtawki był niezmienny i mógł pełnić swoją funkcję nawet przez kilkanaście lat. Dostawałam nawet na to kilkuletnią gwarancję. Ku mojemu zaskoczeniu gwarancja obejmowała także uszkodzenia mechaniczne. Byłam bardzo zadowolona z tej huśtawki ogrodowej, dlatego od razu zdecydowałam się ją zakupić, tym bardziej że była ona dostępna w promocyjnej cenie i nie była zbyt droga. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Nawet mąż się zdziwił, że udało mi się dostać taką dobrą huśtawkę w tak przystępnej cenie.

Od razu po jego powrocie z pracy wzięliśmy się za jej montaż w ogrodzie, ponieważ akurat była bardzo ładna pogoda. Udało nam się zamontować tą huśtawkę bardzo szybko i sprawnie. Huśtawka była tak skonstruowana, że nasza córka mogła z niej bardzo łatwo korzystać i samodzielnie się bawić. Drewniany stelaż huśtawki był odpowiednio wyprofilowany, tak że dziecko nie mogło się w nim uderzyć podczas huśtania. Drewniane elementy były również zaimpregnowane.