Poduszka na obrączki z inicjałami

Poduszka na obrączki z inicjałami

16 listopada 2019 Usługi / Produkcja 0

 

Długo nie wiedziałam, co będę robić w dorosłym życiu. Chciałam, bowiem, żeby moje zajęcie zarobkowe było w jakiś sposób powiązane z tym, co po prostu lubię robić. Nie wyobrażałam sobie bowiem nigdy tego, że będę chodzić dzień w dzień do pracy i przez większość swojego życia robić to, czego tak naprawdę nie lubię. Na szczęście w odpowiednim momencie wpadłam na pomysł na stworzenie własnego, małego biznesu. Zainwestowałam swoje oszczędności i stworzyłam sklep internetowy. 

Unikatowe poduszki na ślub

personalizowane poduszki pod obrączkiOd dziecka uwielbiałam dekorować i urządzać domy, mieszkania i tak dalej. Zawsze pomagałam mamie w przygotowaniu stołu do różnych uroczystości, takich jak święta, urodziny czy Komunia brata. Poszłam nawet na studia z tematyki architektury wnętrz i przez jakiś czas pracowałam przy organizacji wesel. Po skończeniu studiów nie do końca wiedziałam jednak co chce w życiu robić. Praca na etacie na dłuższą metę nie wchodziła w grę. Dlatego postanowiłam spróbować w swoich sił w działalności gospodarczej. Otworzyłam własny sklep internetowy, powiązany z moją pasję. Sprzedaje bowiem wszelkiego rodzaju dekoracje na wesela, łącznie z zaproszeniami i telegramami. Stworzyłam nawet specjalne pakiety z konkretną tematyką. Na bieżąco obserwuje też trendy i zauważyłam, że od jakiegoś czasu coraz więcej par młodych dokupuje do pakietów poduszki na obrączki. Wprowadziłam więc do oferty coś, co okazało się strzałem w dziesiątkę, a mianowicie personalizowane poduszki pod obrączki wykonane z satyny. Wzory tych poduszek nawiązują do motywów zawartych we wspomnianych wcześniej pakietach, przez co idealnie wpasowują się w całą aranżację ślubu. Personalizacja poduszek polega na tym, że są na nich wyszyte inicjały Pary Młodej. Jeżeli Para Młoda sobie życzy, to zamiast inicjałów pojawiają się pełne imiona, zazwyczaj z pełną datą wydarzenia. Taka poduszka pięknie eksponuje obrączki podczas ślubu. Wiele par angażuje jakieś dzieci z rodziny, które podają poduszką z obrączkami jako małe druhny. Jest to zawsze bardzo wzruszający moment dla wszystkich.

W sklepie internetowym, który prowadzę od jakiegoś czasu, staram się dostosowywać asortyment do obecnych trendów. A że prowadzę sklep z dekoracjami ślubnymi, moda ta nie zmienia się jakoś gwałtownie. Są jednak pewne trendy, które pojawiają się nagle i wszyscy za nimi idą. Przykładem mogą być poduszki po obrączki. Od jakiegoś czasu praktycznie każda para młoda kupuje takie poduszki. Coraz częściej korzystają też z możliwości personalizowania poduszek imionami.