Podkład pod wykładzinę dobrze się sprawdził

Podkład pod wykładzinę dobrze się sprawdził

27 sierpnia 2019 Urządzanie wnętrz 0

Moja mama jakiś czas temu zdecydowała się na remont naszego domu. Dom by dosyć zaniedbany. Wymagał remontu. Dom był duży i piękny. Moja mama mieszkała w nim jeszcze jak była dzieckiem. Dziadków już dawno nie było a utrzymanie takiego dużego domu wymagało sporych nakładów finansowych. Mama zdecydowała się poprosić sąsiada o pomoc przy remoncie. Z panem Romanem znała się od wielu lat.

Mama zdecydowała się na wykładzinę

najlepszy podkład pod wykładzinę podłogowąSąsiad prowadził firmę budowlaną. Umiał wszystko zrobić. Mama wiedziała, że Pan Roman jest najlepszym specjalistą i jak już ma komuś powierzyć nasz dom to jest tylko on. Mniej więcej powiedziała jak sobie wyobraża nasz dom po remoncie. Niektóre rzeczy były bardzo kosztowne lub nie były funkcjonalne. Pan Roman od razu mówił co jest do zrobienia i na jaką cenę trzeba się nastawić. Mama dogadała się z nim, że jej się nie spieszy i chciałaby każdy pokój robić poklei żeby w miarę możliwości jak najtańszym kosztem odświeżyć cały dom. Zaskoczeniem był dla mnie fakt, że mama nie chciała paneli w domu tylko zdecydowała się na wykładzinę. Nie byłam przekonana do jej pomysłu ale fachowiec powiedział, że wykładziny w domu to dobry pomysł. Dzięki temu pomieszczenia wydają się bardziej przytulne a poza tym dzięki wykładzinom jest w pomieszczeniu cieplej. Ja byłam zmarzluchem i wolałam jak jest ciepło. Sąsiad polecił sklep, w którym mogłyśmy sobie obejrzeć różne wykładziny a także podkłady, które były potrzebne.  Pojechałam z mąmą do sklepu i rzeczywiście w sklepie było bardzo dużo najróżniejszych wykładzin. Wykładziny różniły się ceną i kolorem. Najlepszy podkład pod wykładzinę podłogową okazał się dostępny od ręki i można go było kupić w dobrej cenie. Sprzedawca potwierdził, że teraz wiele osób decyduje się na wykładziny szczególnie wtedy kiedy w mieszkaniach, domach nie ma zwierząt. Wiadomo, że wykładzina wymagała odkurzania ale nie trzeba było już myć podłogi. My nie mieliśmy żadnych zwierząt. Zdecydowałyśmy się z mamą na zakup wykładziny dobrej jakościowo. Chciałyśmy żeby służyła nam wiele lat. Na początku mama zdecydowała się na wyremontowanie salonu. Spędzałyśmy w nim sporo czasu. Wybrałyśmy wykładzinę w kolorze szarym. Ściany w salonie były jasne dzięki temu pomieszczenie wydawało się większe. W salonie znajdowały się zielone kwiaty a także sporo kolorowych dodatków.

Pan Roman świetnie sobie poradził z malowaniem a także z położeniem wykładziny. Najlepszy podkład pod wykładzinę podłogową spełnił świetnie swoją funkcję. Rzeczywiście wykładzina dobrze się prezentowała na podłodze. Mogłyśmy chodził w niej na bosaka i było miło i ciepło. Ciekawa jestem jak to będzie zimą. Już nie mogę się doczekać kiedy będziemy miały wyremontowany cały dom.