Oprawa muzyczna na wesele

Oprawa muzyczna na wesele

14 lipca 2021 Śluby i Wesela 0

Ślub to bardzo wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary. Chcemy, żeby dzień ślubu był zorganizowany w taki sposób, żeby każdy zapamiętał go do końca życia. Ślub w kościele to jedna kwestia, ale dochodzi też zabawa weselna, a także poprawiny. Organizacja wesela to dość skomplikowane przedsięwzięcie, na które składa się wiele elementów. Przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru trwają często nawet ponad rok. Dużo wcześniej trzeba bowiem zarezerwować salę, wynająć kamerzystę, zespół, wodzireja i tak dalej. 

DJ na weselu zamiast zespołu

doświadczony dj na wesele z warszawyTen rok jest dla mnie wyjątkowy. Pod koniec lata biorę z moim narzeczonym ślub i każdy miesiąc obfituje w różne sprawy, które musimy załatwić w ramach organizacji ślubu. A tych spraw jest naprawdę dużo. Została nam tak naprawdę ostatnia prosta, ale to nie oznacza, że jest mało spraw do ogarnięcia. Tak naprawdę to właśnie teraz jest ich najwięcej. Na początku przygotowań, bowiem, musimy zadbać tylko o zarezerwowanie terminów u wszystkich, którzy mają nam pomóc w organizacji tego wyjątkowego dla nas wydarzenia. Ślub bierzemy w Warszawie i wydawać by się mogło, że nie brakuje tutaj firm, które mają dostępne terminy. Okazało się, jednak, że dość długo szukaliśmy zarówno fotografa, jak i DJa. Wynikało to z tego, że większość z nich nie miała wolnego terminu w dniu naszego ślubu. Ostatecznie wesele poprowadzi dla nas doświadczony dj na wesele z warszawy, którego poleciła nam moja znajoma. Jest to młody człowiek, który prowadzi prężnie działającą firmę eventową. W jej obrębie pracuje kilku DJów, ale na naszym weselu zgodził się zagrać sam właściciel. Jak chodzi o oprawę muzyczną na weselach, to do wyboru są zawsze dwie drogi, obierane według preferencji. Bardzo dużo osób woli zespoły, które grają i śpiewają znane utwory. Z racji tego, że my wolimy oryginalną muzykę, zdecydowaliśmy się na DJa. DJ jest też tańszym rozwiązaniem od zespołu. Wynika to z tego, że DJ jest jeden, a w zespole jest zawsze kilka osób. A każdemu członkowi z ekipy zajmującej się oprawą wesela trzeba zapewnić też wyżywienie i miejsce przy dodatkowym stole.

Coraz więcej młodych osób na swoich weselach zamiast klasycznego zespołu wybiera po prostu DJa. My również zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Udało nam się znaleźć sprawdzoną osobę z Warszawy, która poprowadzi dla nas tą najważniejszą w naszym życiu uroczystość. DJ, który będzie grał na naszym weselu, ma bardzo duże doświadczenie i cieszy się dobrymi opiniami wśród osób, dla których prowadził wesela na przestrzeni ostatnich kilku lat.