Niezwykłe zastosowania osocza bogatopłytkowego

Niezwykłe zastosowania osocza bogatopłytkowego

5 kwietnia 2019 Sport i zdrowie 0

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna mają bez wątpienia wiele do zaoferowania pacjentom. Stosowane są nowatorskie metody, które można uznać za bezpieczne i dające zadowalające efekty. Jedną z takich metod często stosowaną w kosmetologii jest terapia za pomocą osocza bogatopłytkowego. dla wielu osób termin osocze bogatopłytkowe może się wydawać nieco egzotyczny. Dzisiejszym artykule postaram się przybliżyć działanie tej metody.

Warszawscy lekarze zalecają terapię osoczem bogatopłytkowym

osocze bogatopłytkowe w WarszawieKosmetologia oraz medycyna estetyczna zapewniają o wiele lepszy komfort życia oraz lepsze samopoczucie pacjentom. Wiele osób pragnie upiększyć swój wygląd. Ponadto również niektóre osoby wyniku przebytych chorób lub też wypadku cierpią z powodu zniekształconego wyglądu. Najbardziej dotkliwe są rozmaite skazy i bielizny występujące na twarzy, gdyż są one najbardziej widoczne. Na szczęście medycyna estetyczna bardzo rozwinęła się w ostatnich latach i jest w stanie zaproponować pacjentom wiele możliwości poprawy swojego wyglądu. Warto zwrócić uwagę na jedną z terapii, która w ostatnim czasie zyskuje na popularności i jest polecana przez specjalistów. Mowa oczywiście o terapii za pomocą osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe tworzy się w specjalnych warunkach laboratoryjnych z krwi pacjenta i podaje miejscowo. Osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację tkanek, a co za tym idzie ma działanie przeciwzmarszczkowe oraz przeciwzapalne. skóra twarzy po takiej terapii wygląda o wiele lepiej niż przedtem. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać. Wskazana jest seria zabiegów. Lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej wykorzystują osocze bogatopłytkowe w Warszawie. Warszawskie kliniki medycyny estetycznej jako jedna z pierwszych w Polsce stosują terapia za pomocą stosują terapię za pomocą osocza bogatopłytkowego. Terapia tego rodzaju jest również znana pod nazwą wampirzy lifting. warto podkreślić że zabieg podania pacjentowi osocza bogatopłytkowego jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje działań niepożądanych. Osocze bogatopłytkowe pochodzi bowiem z organizmu pacjenta.

Wielu lekarzy i specjalistów z zakresu zdrowia zaleca osocze bogatopłytkowe. Jest to nowatorska metoda, która robi prawdziwą karierę w medycynie estetycznej ze względu na działanie przeciwzmarszczkowe i wygładzające. Dzięki osocze bogatopłytkowe mu w organizmie pacjenta zachodzą znacznie intensywniejsze procesy regeneracyjne. Specjaliści często polecają terapia osoczem bogatopłytkowym w swoim klientom.