Nietypowy prezent urodzinowy dla siostry

Nietypowy prezent urodzinowy dla siostry

24 sierpnia 2020 Usługi / Produkcja 0

Niedługo moja najstarsza siostra skończy magiczne czterdzieści lat. Trudno w to uwierzyć, jak ten czas szybko leci, bo całkiem niedawno, bawiłyśmy się razem w piaskownicy. Ja mam trzydzieści siedem lat i powoli odczuwam dysfunkcje niektórych partii ciała. Strach pomyśleć, co będzie, jak skończę też czterdziestkę. Chciałabym dzisiaj znaleźć w sklepie internetowym jakiś nietypowy, wyjątkowy prezent dla siostry, bo do urodzin pozostało tylko osiem dni. W sklepach internetowych można kupić taniej, bo często natrafić można na duże obniżki cenowe. 

Szeroki wybór prezentów urodzinowych

jaki prezent dla siostry na 40 urodzinyMoja siostra jest prawdziwa elegantką, dlatego wiem, że idealnym prezentem dla niej będzie jakiś dodatek typu apaszka, czy torebka. Siostra nie lubi dostawać gadżetów kuchennych, bo nie gotuje, zazwyczaj jada w restauracjach. Mogłabym też kupić jej ulubione perfumy, ale uważam, że to mało oryginalny prezent. Będę poszukiwać eleganckiej, a zarazem nietuzinkowej torebki, najlepiej z włoskiej skóry. Wczoraj zadzwoniła do mnie mama i pytała się, jaki prezent dla siostry na 40 urodziny szykuje, abyśmy się nie zdublowały. W zasadzie, to przypomniała mi o zbliżających urodzinach, choć nie przyznałam się do tego. Mama kupiła lnianą koszulę w paski, które optycznie wyszczuplą sylwetkę, gdyż siostra ma spore problemy z nadwagą. Przejrzę teraz dostępną ofertę sprzedażową w sklepie online i postaram się wybrać najpiękniejsza torebkę. Szczególnie przypadła mi do gustu czarna torebka typu kuferek, najmodniejsza w tym sezonie, która posiada liczne kieszonki i ciekawy pasek o oryginalnym splocie. Muszę przyznać, że ta torebka robi oszałamiające wrażenie i najchętniej, sama bym sobie taką sprawiła, gdybym dysponowała odpowiednią kwotą. Torebka kosztuje osiemset dwadzieścia złotych, ale mam akurat tyle odłożonych oszczędności. Wydaje mi się, że siostra będzie zachwycona tym prezentem nie będzie potrzeby zwrotu towaru do sklepu – nie lubię tych wszystkich czynności związanych z odsyłką.

Nie ma na co dłużej czekać- złożyłam właśnie zamówienie w sklepie online. Co prawda, siostrze nie brakuje eleganckich i drogich torebek, ale nie widziałam u niej torebki kuferkowej. Sądzę, że taka torebka będzie idealnie pasować zarówno do pracy, jak i na spotkanie towarzyskie. Zaintrygowało mnie to, że torebka posiada nietuzinkowy pasek, który można odpiąć, w zależności od okazji. Siostra zawsze nosi wiele drobnych rzeczy w torebkach, jak klucze, szminki, czy talizmany, więc taka duża ilość kieszeni na pewno ją ucieszy.