Nie warto przepłacać – lepiej kupić tanie kosmetyki

Nie warto przepłacać – lepiej kupić tanie kosmetyki

16 lipca 2019 Piękno i zdrowie 0

Zakup kosmetyków do ciała od zawsze był związany z kosztami. Ilu ludzi tyle opinii. Jedni twierdzą, że nie warto inwestować w drogie kosmetyki, inni zaś, że warto bo są lepsze jakościowo. Czym jednak one się różnią między sobą? W końcu oglądając pudełka i opakowania kosmetyków czytamy, że prawie jest taki sam skład chemiczny. ja od zawsze kupowałam tanie kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała, co nie podobało się mojemu byłemu chłopakowi, który był typowym narcyzem.

Dlaczego warto kupować tanie kosmetyki do mycia?

tani sklep internetowy z kosmetykami do myciaMoja opinia jest znana wszystkim, nie chcę płacić za markę i kupować drogich kosmetyków, ponieważ mnie na to nie stać! Nie ma najmniejszego sensu przepłacać, ponieważ w tanim płynie do ciała jestem tak samo czysta jak w drogim, który jest dodatkowo perfumowany i powodować może uczulenia. Mój chłopak nie mógł tego zrozumieć. Kiedy się do mnie przeprowadził, to od razu powiedział, że muszę zrobić dużo miejsca dla kosmetyków na jego półce. Powiedział że to dla niego konieczne, bo chce tam postawić kosmetyki. Zgarnął więc moje pudełka z kremami a na to miejsce postawił swoje żele do mycia. Kiedy powiedziałam mu, że miejscem zakupów moich płynów jest tani sklep internetowy z kosmetykami do mycia, to się prawie wściekł. Powiedział, że jego kobieta nie powinna używać najtańszych rzeczy i, że musi mu dorównać klasą. Czy kosmetyki tanie i drogie nas tak poróżniły? A może pogląd na świat? Jestem chyba zbyt skromna na takiego osobnika, jak on, dlatego też nie było sensu się kłócić o kosmetyki, a tym bardziej kontynuować tego związku. Kazałam mu zabierać swoje drogie perfumy i kremy do twarzy i spakować się. Wyszedł obrażony, a ja postawiłam moje zwykłe kosmetyki z powrotem na swoje miejsce i dzięki temu zyskałam dużo spokoju. Nie czuję się gorsza dlatego, że używam tanich mydeł i żelów pod prysznic. Jestem czysta i zadbana, nie czuć ode mnie potem, nie narzekam na brak powodzenia, więc ze mną jest wszystko w porządku. To mój były facet znacznie przesadzał z tymi kosmetykami i to on jest winien rozpadu tego związku.

Jestem skromna i oszczędna, dzięki temu mogę sobie pojechać na wakacje lub kupić sprzęt do domu. Nie warto przepłacać, lepiej kupować tanie kosmetyki do mycia z internetu, niż płacić nie wiadomo ile forsy za jeden żel pod prysznic. Jestem ładna i zadbana, co podoba się facetom. Nie każda kobieta inwestuje w końcu w tanie kosmetyki. Ja wydaję na to naprawdę bardzo małą ilość pieniędzy, z czego jestem dumna, a ze sklepu internetowego jestem zdecydowanie zadowolona.