Nauczycielka w krakowskim przedszkolu

Nauczycielka w krakowskim przedszkolu

27 stycznia 2019 Usługi / Produkcja 0

Jestem mamą trojga dzieci w wieku cztery, siedem i dwanaście lat. Każde z tych dzieci jest inne i ma różny pogląd na świat, jednak jedno je łączy – jest to przedszkole, w którym się wychowali i ich wychowawczyni. Kiedy najstarszy syn – Mikołaj miał pójść po raz pierwszy do przedszkola, to byłam wówczas bardzo przewrażliwiona i całkiem niepotrzebnie, bo przedszkolanka okazała się całkowicie zaufaną osobą. To właśnie o niej chcę w dniu dzisiejszym wspomnieć.

Dobre przedszkole w Krakowie z dobrym personelem

Przedszkole w Krakowie RuczajNad wyborem przedszkola zastanawiałam się wraz z moim partnerem bardzo długo. Przede wszystkim oczekiwałam dobrego podejścia do dzieci, oczekiwałam wielu ciekawych zajęć dodatkowych praz dobrego jedzenia przyrządzanego w stołówce przedszkolnej. Takim przedszkolem okazało się przedszkole w Krakowie Ruczaj. Jak już wspomniałam, mój najstarszy syn bardzo polubił swoją panią i dzięki temu codzienne wizyty w przedszkolu nie były tak straszne, jak myślałam na samym początku. Mikołaj jest zresztą chłopakiem, który nie lubił się ze mną rozstawać. Kiedy miła nauczycielka odeszła do niego, to się uśmiechnął i poszedł z nią grzecznie za rączkę, by mógł wspólnie z dziećmi uczyć się i bawić w przedszkolu. Od razu wiedziałam, że to jest to. Nie miałam więc wątpliwości, że będę chciała, aby moje młodsze dzieci były pod taką opieką. Oprócz tego, że pani z przedszkola była miła oraz posiadała dobre podejście do dzieci, dzięki czemu się jej słuchały – uczyła również języka angielskiego. Nie od dziś wiadomo, że im wcześniej uczymy się tego języka tym lepiej. Odpowiednie metody nauczania sprawiły, że Mikołaj dziś pięknie włada po angielsku, ponieważ tak został nauczony w przedszkolu! Oczywiście dużo też się sam uczył, ale dzięki wychowawczyni nabrał pewnej pasji do tego. Dziś do przedszkola chodzi mój najmłodszy synek Kacperek. Sytuacja jest podobna, więc jestem spokojna gdy zaprowadzam najmłodsze dziecko do przedszkola. Jesteśmy wraz z partnerem z tego powodu bardzo zadowoleni.

Nie bez znaczenia jest wybór dobrego przedszkola. W Krakowie tylko to jedno spełnia moje oczekiwania. Wiem, że tutejsze dzieci są w dobrych rękach. Ale przedszkole to jedno, a dobry personel to drugie. Zależy na kogo się trafi. Ja za pierwszym razem trafiłam dobrze, dlatego zrobiłam wszystko, by moje kolejne dzieci miały tak samo. Kiedy spotykam się z przyjaciółmi, które mają małe dzieci zdecydowanie im polecam, by wybrali właśnie to przedszkole. Większość z nich tak właśnie zrobiło i również nie żałują.