Największy sklep z produktami dla podologów

Największy sklep z produktami dla podologów

7 października 2020 Usługi / Produkcja 0

 

Podologia to dziedzina nauki zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem zmian skórnych i płytki paznokciowej na stopach. Traktowana jest jako odłam kosmetologii. Podolodzy najczęściej pracują w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz specjalistycznych salonach podologicznych. Na rynku coraz częściej powstają specjalistyczne gabinety specjalizujące się w leczeniu chorób dotykających skórę stóp i płytki paznokcia. Dotyczy to głownie wszystkim osób dotkniętych chorobami przewlekłymi takimi jak cukrzyca, a także osób borykających się z wrastającymi paznokciami, bolesnymi odciskami oraz nagniotkami.

Sklep z wyposażeniem gabinetów podologicznych

największy sklep podologicznyW związku z silnym rozwojem podologii w Polsce na rynku działa szereg hurtowni i sklepów zaopatrujących gabinety podologiczne. Sklepy oferują szeroką gamę asortymentu, poczynając od preparatów kosmetycznych po wyposażenie i urządzenia medyczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania salonu. Renomowany i największy sklep podologiczny w Polsce w swojej ofercie posiada kosmetyki najlepszych producentów oraz szeroką gamę akcesoriów i narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegów podologicznych. Oferowane preparaty zabiegowe i kosmetyki umożliwiają dobór odpowiednich środków dostosowanych do indywidualnych potrzeb gabinetu i pacjentów. Nowoczesne urządzenia podologiczne takie jak frezarki, autoklawy parowe, myjki ultradźwiękowe, lampy podologiczne, fotele podologiczne, a także urządzenia z zakresu ortopodologii umożliwiają wyposażenie gabinetu w najlepszy i wysoce specjalistyczny sprzęt. W sprzedaży znajdują się również specjalistyczne meble. Przy zakupie wyposażenia oferowana jest dostawa, a także wniesienie oraz aranżacja salonu. Oferta obejmuje również środki ochrony osobistej, preparaty do dezynfekcji i sterylizacji. Osoby prowadzące gabinety podologiczne chętnie korzystają z oferty sklepu ze względu na szeroki wybór asortymentu, atrakcyjne ceny, a także szybką i łatwą dostępność produktów. W sklepie podologicznym zaopatrują się zarówno gabinety kosmetyczne wykonujący zabiegi pedicure pielęgnacyjnego i leczniczego oraz specjalistyczne punkty podologiczne.

Zakres produktów dostępnych w sklepie umożliwia doposażenie gabinetu kosmetycznego w odpowiedni sprzęt i narzędzia i tym samym poszerzenie działalności o specjalistyczne zabiegi podologiczne. Prowadzona jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa. Dostępne są kosmetyki wykorzystywane do pielęgnacji stóp oraz specjalistyczne preparaty stosowane przy zabiegach. Są to przede wszystkim profesjonalne maści i środki farmakologiczne. Wśród szerokiego asortymentu znajdują się również klamry, ochraniacze żelowe, separatory, opaski ochronne oraz narzędzia stosowane podczas zabiegów, czyli skalpele, cążki i dłutka.