Najlepszy Kross Hexagon B3

Najlepszy Kross Hexagon B3

27 stycznia 2019 Sport i zdrowie 0

 

Jeżeli planujemy zakup roweru, przed nami ciężki orzech do zgryzienia. Wybór wcale nie jest prosty, lecz naszym zdaniem lepiej ograniczyć się do polskich marek. Szczególnie, ze Kross oferuje sprzęt najlepszej jakości, w bardzo korzystnych propozycjach cenowych. Dzięki idealnej relacji jakości do ceny, rowery Kross cieszą się coraz większą popularnością i to nie tylko w naszym kraju. 

Model Hexagon od Krossa

kross hexagon b3Niewiele rowerów jest naprawdę godnych polecenia, szczególnie jeśli szukamy sprzętu w niskim przedziale cenowym. Rowery Kross sprzedawane są zarówno w salonach stacjonarnych, sklepach internetowych, jak też na aukcjach internetowych. Jest na nie udzielana pięcioletnia gwarancja, co w przypadku ofert konkurencji, nie zdarza się przy tanich rowerach. Jeżeli szukamy roweru, który nie jest drogi, ale spełnia wszystkie, podstawowe wymagania technologiczne, Hexagon 2.0 nada się doskonale. Porusza się on na dwudziestodziewięcio calowych kołach, wyposażonych w markowe opony znanego producenta. Kross Hexagon 2.0, to propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą dużo wydawać, ale chcą mieć porządny rower z wszelkimi niezbędnikami, jakie oferuje górski jednoślad. O bezpieczeństwo w Hexagonie dbają bardzo mocne i efektywne hamulce V – Brake, zapewniające niezawodne hamowanie w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Natomiast amortyzowany widelec zapewni nam tłumienie drgań, nawet na najbardziej wyboistej trasie. Warto zwrócić uwagę również na regulowane i dopasowujące się do naszej anatomii siodełko. Nie sposób nie zwrócić się z ukłonem w stronę producentów ramy Hexagona. Jest ona wykonana z niezwykle lekkiego stopu aluminium, dzięki czemu rower jest lekki i w razie konieczności, łatwo go przenosić. Hexagon 2.0 to koszt od nieco ponad tysiąca stu złotych, do tysiąca czterystu pięćdziesięciu złotych. Taki rozrzut cenowy bierze się z tego, gdzie kupujemy. A jak powszechnie wiadomo, najlepsze ceny mogą nam zaoferować sklepy internetowe. Jeżeli będziemy mieli szczęście możemy trafić na okres wyprzedaży lub rabatów, co wpłynie na jeszcze niższą, finalną cenę 2.0. Do roweru, w sklepie internetowym możemy też dokupić szereg akcesoriów, jak kaski, rękawice, bidony, etc.

Dzięki rowerom Hexagon 2.0, możemy na własnej skórze się przekonać, że nie trzeba płacić dużych sum, by otrzymać towar godny polecenia. Kross Hexagon jest polecany nie tylko przez producenta, ale przede wszystkim przez klientów, przez co opinia wydaje się znaczniej bardziej wiarygodna. Klienci chwalą sobie nie tylko wyjątkowy design, ale również walory techniczne.