Najlepsze pomysły na urodzinowy prezent

Najlepsze pomysły na urodzinowy prezent

18 stycznia 2021 Usługi / Produkcja 0

 

Zbliżające się urodziny bliskim nam osób są powodem do tego, by zacząć zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Aktualnie istnieje tyle ciekawych propozycji na prezent urodzinowy, że niekiedy ciężko może być zdecydować się na jeden konkretny. Wiele osób dodatkowo nie chce kupować typowego prezentu i zdecydowanie woli bardziej postawić na coś kreatywnego. Jaki zatem prezent warto kupić z okazji urodzin bliskiej osoby?

Piękny portret bliskiej osoby na zamówienie

polecany portret na zamówienieW poszukiwaniu najlepszego prezentu urodzinowego warto zastanowić się nad czymś, co będzie wyróżniało się na tle innych propozycji. Jedną z takich ciekawych propozycji jest z pewnością podarowanie bliskiej osobie lub swojemu dobremu znajomemu jego portretu. Takie portrety mogą być wykonane na postawie zdjęcia bliskiej osoby i następnie doręczone do klienta. Wystarczy zatem jedynie znaleźć profesjonalnego artystę który namaluje taki portret na podstawie zdjęcia, choć nie zawsze będzie to proste. Gdzie znajdziemy taki polecany portret na zamówienie? Najlepiej poszukać takiej osoby wykonującej portrety na zamówienie w internecie. To właśnie tam wielu takich artystów posiada własne strony internetowe, gdzie przedstawia swoje rozbudowane portfolio. Sprawdzając portfolio takiego artysty możemy zobaczyć jego umiejętności i ostatecznie zdecydować się na swój przyszły prezent. Dodatkowo nie musimy zamawiać typowego portretu, a możemy pójść tutaj o jeden krok dalej. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się te portrety, które prezentują jakąś zabawną karykaturę. Współcześnie większość osób kojarzy takie karykatury w prasie, gdzie w ten sposób bardzo często są prezentowane znane osobistości, politycy lub celebryci. Zabawne karykatury nie muszą jednak dotyczyć jedynie znanych osobistości, a bez najmniejszych problemów wykonamy je dla kogoś ze swoich bliskich lub znajomych. Warto zatem wybrać prezent który nie będzie typowym i pokazać się odrobinę z innej strony. Ile będzie nas kosztowało wykonanie takiego pięknego portretu na zamówienie?

Koszt wykonania takiego portretu oscyluje w okolicy kilkuset złotych. Dokładna cena będzie tutaj jednak zależeć od tego, na jaki portret się zdecydujemy. Popularne karykatury w formie portretów mogą być tutaj nieznacznie tańsze i to właśnie taki rodzaj prezentu często jest wybierany. Z pewnością podarowanie takiego oryginalnego prezentu będzie świetnym pomysłem i poprawi humor zarówno osobie obdarowanej, jak i wszystkim pozostałym uczestnikom przyjęcia urodzinowego.