Najlepsze motory na akumulator

Najlepsze motory na akumulator

20 listopada 2020 Rodzina i dzieci 0

Większość dzieci lubi jazdę samochodem, bo nieraz rodzice je zabierają na przejażdżki. Choć jadą w foteliku na tylnym siedzeniu, to doskonale widzą, co robi mama lub tata za kierownicą i potem próbują ich naśladować. Zabawa w samochód jest chyba jedną z najpopularniejszych zajęć kilkulatków, ale od niedawana także motor jest w centrum zainteresowań.

Jak szybko jeżdżą motory na akumulator?

zielony motor na akumulatorKiedyś dzieci i ich rodzice mogli jedynie pomarzyć o zdalnie sterowanych zabawkach, czy takich, w których maluchy mogły samodzielnie jeździć. W obecnych czasach mamy ogromny wybór i to nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w internecie. Już od dobrych kilku lat, w sprzedaży królują pojazdy zasilane elektrycznie, które mogą być w formie samochodów, traktorów lub motorów. Te zabawki pozwalają na samodzielne przemieszczanie się  bez konieczności używania siły. Dla wielu chłopców w wieku trzech lat, bardzo atrakcyjny jest zielony motor na akumulator, który można kupić w wieku sklepach z zabawkami. Jest on wykonany z niesamowitą dbałością o każdy szczegół, dlatego też wzbudza tak duże zainteresowanie wśród kilkulatków. Motory mają najczęściej trzy, szerokie koła, które zapewniają dobrą stabilizację. Do ich budowy wykorzystano wytrzymałe tworzywo sztuczne, które jest pokryte naklejkami imitującymi silnik, rurę wydechową czy liczniki. Motor dziecięcy wyposażony jest w mocny silnik i wydajny akumulator, dzięki którym jazda jest płynna i komfortowa. Maksymalna prędkość z jaką może się poruszać, to około cztery kilometry na godzinę. Tego typu pojazd będzie się płynnie poruszać po płaskiej nawierzchni, takiej jak asfalt, alejka w parku czy ewentualnie chodnik. Posiada boczne lusterka, światła led z przodu i z tyłu oraz niewielki, ale pojemny kuferek znajdujący się zaraz za siedziskiem. Co ciekawe, motor posiada dwubiegową skrzynie biegów, umożliwiającą jazdę do przodu i do tyłu, co zwiększa zakres użytkowania pojazdu. Sam pojazd waży około pięciu kilogramów i może przyjąć obciążenie do dwudziestu, zatem spokojnie może z niego korzystać pięciolatek.

Zakup pojazdu dla dziecka jest świetnym pomysłem, jeżeli chcemy stworzyć maluchowi alternatywę dla rowerka czy hulajnogi. Z całą pewnością taki motor na akumulator spodoba się każdemu dziecku, bo jego wykonanie jest bardzo realistyczne. Dzięki temu maluch może się czuć, jakby jechał na prawdziwym motorze. W sklepach z zabawkami motory dostępne są w kilku wersjach, ale przeważnie się spotyka ścigacze, których cena oscyluje w okolicy dwustu złotych.