Musiałam kupić wkładkę do spacerówki

Musiałam kupić wkładkę do spacerówki

22 maja 2020 Rodzina i dzieci 0

Ostatnio moja córeczka wyrosła ze swojego wózka z gondolą i zakupiłam dla niej spacerówkę. Zauważyłam jednak, że nie jest ona zbyt wygodna dla mojego dziecka. Co prawda wózek ma amortyzatory, ale córeczka i tak bardzo się wstrząsa przy wszystkich wertepach na drodze. Natomiast, kiedy uśnie i rozkładam spacerówkę, dziecko w nim dosłownie buja się na boki, przesuwając po wnętrzu wózka. Moja przyjaciółka, która ma trochę starsze dziecko niż ja, powiedziała mi, że wkładka do spacerówki powinna świetnie zlikwidować te problemy.

Zalety wkładek do spacerówek

wkładki do spacerówkiDowiedziałam się od niej, że ona sama korzystała z takiej wkładki do spacerówki, kiedy jej synek jeszcze jeździł w takim wózku i była z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim taka wkładka jest bardzo miękka i delikatna, wykonana z hipoalergicznych materiałów, które nie powodują uczuleń ani podrażnień na skórze dziecka. Wkładki do spacerówki są bardzo lekkie i przewiewne, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego dziecko nie poci się przy jej stosowaniu. Wkładki do spacerówki są również świetną alternatywą w przypadku wózków posiadających sztuczną tapicerkę, która często latem powoduje odparzenia u dzieci i bardzo szybko się nagrzewa. Wkładki do spacerówki warto stosować także w przypadku, kiedy dziecko zasypia podczas spacerów w wózku. Odpowiednio dopasowała wkładka wraz z poduszeczką powoduje, że dziecko nie przesuwa się bezwładnie podczas snu po wózku i utrzymuje główkę w odpowiedniej, zdrowej pozycji. Przyjaciółka bardzo zachęciła mnie tą opinią do kupna takiej wkładki. Poszukiwania wkładki odpowiedniej do mojego wózka spacerowego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę hasło: wkładki do spacerówki, dopisałam model wózka jaki posiadam, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu znalazłam wkładkę dopasowaną do mojego wózka. Była ona wykonana z lekkiego i delikatnego materiału, odpowiedniego już dla najmłodszych dzieci i była dostępna w bardzo dobrej, niskiej cenie, jednej z najlepszych na rynku.

Dużą zaletą takich wkładek do spacerówek było to, że były one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrałam delikatny pastelowy kolor i zamówiłam wkładkę do spacerówki z dostawą do domu. Już kilka dni później odebrałam od listonosza moją przesyłkę. Byłam bardzo zadowolona z tej wkładki do spacerówki. Okazała się ona bardzo praktyczna i prosta w zamontowaniu w wózku. Posiadała także specjalne wejścia i ochraniacze na pasy w spacerówce. Można ją było także prać, dzięki czemu łatwo było zachować ją w czystości.