Moje odkrycie sukienek boho

Moje odkrycie sukienek boho

29 marca 2019 Moda i ubrania 0

Zbliżająca się wiosna i lato sprawiają, że zaczynamy się rozglądać nad uzupełnieniem naszej garderoby w nowe, wiosenne i letnie ciuchy. Ja już zimą zaczęłam przeglądać różne sklepy on-line w poszukiwaniu ciekawych spódniczek, czy sukienek, więc na odświeżenie swojej szafy byłam już przygotowana. W oko wpadło mi kilka kroi i stylów, więc miałam już wstępny research.

Sukienki boho tylko w tym sezonie

sukienki maxi w stylu bohoPrzeszukując sklepy internetowe, czy stacjonarne wyjątkowo spodobały mi się sukienki maxi w stylu boho. Piękne wzory, przeróżne żywe kolory, które tak bardzo mi się podobają i ciekawie skrojone sukienki bardzo przypadły mi do gustu. Wcześniej sukienki maxi nie za bardzo przypadały mi do gustu i kompletnie siebie w nich nie widziałam. Może to właśnie dlatego, że wcześniej nie trafiłam na styl boho. Zazwyczaj takie sukienki nie kojarzyły mi się dobrze, ale teraz jak widzę, jakie piękne się teraz projektuje, to czuję, że ten sezon przechodzę głównie właśnie w takich sukienkach. Jednakże, nie tylko maxi mi się spodobały w tym stylu, bo również krótkie sukienki, które widziałam spełniały moje wszelkie oczekiwania. Jako fanka wszelkich koronek, piór, falban, frędzli odnajduje w tym stylu wszystko co mi się podoba. Dla mnie, osobiście, dużym plusem jest to, że te sukienki są luźne. Ja bardzo nie lubię wszelkich ubrań, które są bardzo mocno dopasowane do ciała. Tutaj mi to kompletnie nie grozi – ten styl to kompletne przeciwieństwo dopasowanych form. Przez to, że ubrania są lekkie, przewiewne czujemy się w nich zdecydowanie bardziej swobodnie. Nic też nie krępuje naszych ruchów. W takim stylu na pewno wyglądamy bardziej dziewczęco, lekko, pełne wdzięku z lekką nutą romantyczności. Idealnie nadaje się do chodzenia na co dzień, jak i na większe wyjścia wieczorem. Warto też pamiętać o możliwości dobrania w tym stylu butów, jak i wszelkich dodatków. Biżuteria – wszelkie pióra, czy nawiązania do kultury indiańskie, będą tutaj mile widziane. Ja pomyślałam, że idealnie będą pasować zamszowe dodatki w jakiś energicznych kolorach, jak na przykład żółta, zamszowa kurtka. Nie dość, że prezentuje się naprawdę ładnie, to jeszcze jest bardzo wiosennym kolorze. 

Jeżeli też tej wiosny i lata chcesz się czuć lekko i powiewnie, to zdecydowanie jest to styl dla Ciebie. Ciepłe barwy szybko pomogą nam zapomnieć o mijającej zimie i wprowadzą nas w letni klimat. Bądźmy w tym sezonie odważne i nie bójmy się mocnych, ciekawych kolorów, jak i szalonych dodatków w postaci przeróżnych piór. Pamiętajmy, że wszystko jest dla ludzi, a styl boho w szczególności.