Modny macbook air 13

Modny macbook air 13

7 czerwca 2020 Moda i ubrania 0

Ulubiony sprzęt, wartościowy zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym, musi być właściwie chroniony. Większości z nas zdarza się upuścić macbooka, potrącić, zarysować obudowę. Szczególnie wrażliwym czasem dla urządzenia są wszelkiego rodzaju podróże, w czasie których mogą wystąpić nieplanowane perturbacje. W domu, w którym są małe dzieci, złośliwe koty, albo pełne energii pieski również zdarzają się wypadki. Dlatego warto zainwestować w praktyczne etui.

Etui na macbook air – stylowe i praktyczne

najmodniejsze etui macbook air 13Macbook air 13 należy to urządzeń typu „trendy”, a modnemu sprzętowi należy się modne „ubranko”. Na początku warto zastanowić się, jakiego etui potrzebujemy. Na rynku znajdziemy klasyczne futerały, organizery, plecaki oraz cases, czyli etui skrzynkowe. Wybierając najmodniejsze etui macbook air 13 kierujmy się własnym gustem i potrzebami. Jeżeli nigdy nie zabieramy naszego sprzętu z domu niepotrzebny nam będzie futerał lub plecak. Tutaj warto skupić się na etui typu case. Są one produkowane m.in. z twardego plastiku lub termoplastycznego poliuretanu. Skrzynki zakłada się na wcisk, dzięki czemu obejmują one całą powierzchnię obudowy macbooka. Etui posiadają otwory na wszystkie porty, a niektóre modele są dodatkowo wyposażone w antypoślizgowe nóżki. Cases są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nasz sprzęt będzie nie tylko praktycznie zabezpieczony, ale również bardzo modny. Osoby, które często zabierają macbooki ze sobą, np. do pracy lub w podróż, mogą wybierać spośród stylowych futerałów z wyściełanym wnętrzem, które chroni przed wstrząsami. Miłośnikom klasycznych form można polecić etui skórzane – bardzo eleganckie, a przy tym trwałe i odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Natomiast osoby, które lubią produkty zwracające uwagę, nowoczesne i jak najbardziej trendy mają możliwość wyboru spośród niezliczonej ilości wzorów i kolorów. Na rynku znajdziemy barwne futerały, zdobione wzorami geometrycznymi, kwiatami lub oryginalnymi tłoczeniami.

Warto zwrócić uwagę z jakiej tkaniny wykonane zostało nasze upatrzone etui. Obecnie na rynku można znaleźć nie tylko bardzo modne futerały z filcu, skóry lub materiału canvas. Niektórzy producenci oferują pokrowce ekologiczne, które zostały wyprodukowane z odzyskanego poliestru PET. Decydując się na takie rozwiązanie z pewnością będziemy na czasie, a przy tym przyłożymy rękę do ochrony środowiska. Wybór pokrowców na macbooki jest bardzo szeroki, więc z pewnością każdy użytkownik znajdzie dla siebie coś praktycznego i trendy.