Mikronakłuwanie – czy to pomaga?

Mikronakłuwanie – czy to pomaga?

29 września 2019 Piękno i zdrowie 0

W ostatnim czasie zabiegi z mikronakłuwaniem stały się niesamowicie popularne. Dzięki temu możemy uporać się z różnymi problemami skórnymi. Taki zabieg z pewnością pozwoli nam uporać się z bliznami i rozstępami oraz rozprawi się ze skórą pozbawioną elastyczności. Do zabiegu wykorzystuje się urządzenie o nazwie Derma Pen, które wytwarza w naszej skórze kontrolowane mikrouszkodzenia, dzięki którym pobudzane są naturalne procesy jej regeneracji. To świetny zabieg, który z pewnością sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. Wbrew pozorom jest to zabieg nieskomplikowany, a więc jego cena nie jest wygórowana.

Sposób na brak elastyczności skóry

stymulujący dermapenDzięki wytwarzanym przez Derma Pen uszkodzeniom jesteśmy w stanie uporać się z rozmaitymi problemami, ponieważ nasza skóra jest zmuszona do tego, aby zacząć się regenerować. Musimy jednak wiedzieć, że zadowalających rezultatów nie uzyskamy już po pierwszym zabiegu. Jeśli chcemy, aby zmiana była widoczna, to potrzebujemy wykonać ich nawet 4. Tak naprawdę odpowiednią ilość zabiegów ustali kosmetyczka i będzie ona zależna od stanu naszej skóry, a także od problemu, z którym się zgłaszamy. Stymulujący dermapen to naprawdę świetne urządzenie, które z pewnością nie zrobi nam żadnej krzywdy. Tak naprawdę niewiele jest takich zabiegów, które rzeczywiście pomagają. Zabieg z jego wykorzystaniem na pewno nas odmłodzi, ponieważ nasza skora zostanie pobudzona w odpowiedni sposób. To z całą pewnością znacznie lepsze rozwiązanie niż kupowanie kremów z najwyższej półki, które i tak nie działają. Tego typu zabieg możemy wykonać także w domu – wystarczy tylko, że będziemy w posiadaniu odpowiedniego urządzenia. Mimo wszystko tego typu praktyki są raczej niezalecane i najlepiej będzie, jeśli zabieg wykona wykwalifikowany personel, który zna się na swojej pracy. Dzięki temu unikniemy skutków ubocznych. Mimo wszystko zabieg polegający na mikronakłuwaniu będzie świetną propozycją także dla osób, których skóra jest cienka i wrażliwa. Tak naprawdę najważniejsze będzie tutaj ustawienie odpowiedniej głębokości nakłuć.

Derma Pen to świetne urządzenie, dzięki któremu nasza skóra będzie miała nieco lepszą elastyczność. Wykorzystując go możemy pozbyć się zarówno rozstępów, jak i blizn, które po prostu nas oszpecają. Zabieg nie jest skomplikowany, w związku z czym jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, to możemy wykonać go w domu. Mimo wszystko warto jest jednak nieco poczytać o tego typu zabiegach i zapoznać się z przeciwwskazaniami, których z pewnością nie jest dużo.