Maść na ból kolana może się przydać

Maść na ból kolana może się przydać

24 marca 2019 Sport i zdrowie 0

 

Uwielbiam uprawiać sport. Bardzo często wybieram się na długie wycieczki rowerowe. Zawsze rozpoczynam przejażdżkę od solidnej rozgrzewki. To bardzo ważne, by nie dopuszczać do żadnych kontuzji, ponieważ mogą one być bardzo nieprzyjemne. Niestety ostatnio umówiłem się na dłuższą trasę z kolegami i musiałem bardzo się spieszyć, żeby zdążyć. Pojechałem z nimi, ale nie rozgrzałem się i później bolało mnie kolano. Nie wiedziałem co zrobić, ale mój kolega Alojzy zaproponował mi jakąś maść. Czekam właśnie aż mi ją przyniesie, może mi to pomoże.

Maść może pomóc z problemem bolącego kolana

maść na ból kolanaCzasami pomoc może przyjść niespodziewanie. Nigdy nie wierzyłem w różnego rodzaju tabletki i maści, ale maść na ból kolana, którą przyniósł mi mój kolega Alojzy bardzo mi pomogła. Teraz kolano mnie wcale nie boli i mam ochotę na kolejną długą przejażdżkę. Spodziewałem się, że ból przejdzie dopiero po dłuższym czasie, ale maść szybko zaczęła działać. Posmarowałem nią kolano, gdy leżałem w łóżku. Bardzo rozgrzała mi nogę, wskoczyłem od razu pod kołdrę i odpoczywałem sobie jakiś czas. Na szczęście kontuzja, której się nabawiłem nie była mocna i szybko przestało mnie boleć. W moim wieku, a muszę zaznaczyć, że mam już ponad pięćdziesiąt lat, trzeba o siebie dbać. Muszę porozmawiać z Alojzym, w jaki sposób on utrzymuje tak dobrą formę. Wiem, że ma znakomitą maść na ból kolana, ale na pewno wykonuje dodatkowo jakieś ćwiczenia poza uprawianiem kolarstwa. Może też będę niedługo w takiej formie jak on, jeśli go o to zapytam. Na szczęście pozbyłem się najważniejszego problemu, czyli bolącego kolana. Znowu regularnie jeżdżę rowerem, a jeśli tylko pojawia się ból, to mam maść przy sobie. Dzięki temu jestem zawsze przygotowany na ewentualny ból. Jeśli dopadnie mnie on podczas takiego wypadu, szybko mogę doprowadzić się do lepszego stanu i wracam do domu, by odpocząć. Porozmawiam o tej maści z moim lekarzem, chciałbym bowiem dowiedzieć się od niego, dlaczego ona tak dobrze działa i poznać jakieś szczegóły. Lepiej wiedzieć, czym się leczymy. Taka wiedza może się czasami bardzo przydać.

Odbyłem dzisiaj rozmowę z lekarzem, podczas której wspomniałem, że czasami boli mnie kolano. Zaproponował mi ten sam lek, który przyniósł mi mój kolega Alojzy. Teraz mam pewność, że używam odpowiedniej maści na bolące kolana. Dzięki temu nie muszę się martwić, że coś jest nie w porządku. Należy zawsze pamiętać o tym, by sprawdzać tego typu rzeczy. Ja i Alojzy jesteśmy bardzo zadowoleni i jutro wybieram się z nim na mój pierwszy trening aikido. Okazało się, że Alojzy ma już czarny pas i pomoże mnie wprowadzić. Zapowiada się świetna zabawa.