Lustra na wymiar

Lustra na wymiar

25 stycznia 2020 Dom i wnętrza 0

Właśnie urządzam moje dopiero co kupione mieszkanie. Miałam takie szczęście, że udało mi się kupić mieszkanie w stanie idealnym, takie, które nie wymagało niemal w ogóle remontu. Jedynie zleciłam pomalowanie ścian, to akurat zawsze się przyda, a poza tym chciałam mieć nieco inny kolor na ścianach niż ten, który zastałam w mieszkaniu.Jest to naprawdę przepiękne  mieszkanie w starej kamienicy, mieszkanie bardzo wysokie i przestronne, z ogromnym i jasnym przedpokojem. Kiedyś musiała tu mieszkać bogata rodzina.

Wysokiej jakości lustra na zamówienie

niebanalne lustra fazowane na wymiarSzczególnie podoba mi się właśnie korytarz, który jest taki duży, że można na nim jeździć na deskorolce, może nawet i na rowerze. Ponieważ jest to pierwsze miejsce, które widać po wejściu do mieszkania, staram się je urządzić jak najbardziej reprezentacyjnie. Na jednej ze ścian postanowiłam powiesić ogromne lustro, które planuję wykonać na zamówienie, ponieważ nie sądzę, aby możliwe byłoby znalezienie lustra odpowiednich rozmiarów w sklepie z gotowymi lustrami. Dzięki temu lustru, mój przestronny korytarz będzie wyglądał na jeszcze bardziej przestronny i będzie się naprawdę pięknie prezentował. Drugim powodem, dla którego zdecydowałam się na zamówienie lustra na wymiar, jest fakt, że uważam, ze takie lustra charakteryzuje o wiele wyższa jakość niż lustra gotowe. W zakładzie obok mojego można zamówić niebanalne lustra fazowane na wymiar. Zakłada wygląda dość niepozornie, ale robią tam prawdziwe cacka. Poprosiłam już o wycenię, zapoznałam się z dostępnymi ramami, których jest naprawdę bardzo duży wybór i już za chwilę planuję złożyć zamówienie. Czas oczekiwania na lustro jest moim zdaniem dość krótki, a cena jak za takie lustro, które by mnie interesowało, całkiem niewygórowana. Wiadomo, ze zakup lustra na zamówienie ne należy do najtańszych wydatków, ale myślę, że jak za takie lustro, tak duże i tak wysokiej jakości, cena w moim pobliskim zakładzie jest bardzo rozsądna. Już nie mogę się doczekać, kiedy moje wspaniałe lustro zawiśnie na swoim miejscu.

W sklepach w gotowymi lustrami oferowany jest bardzo szeroki wybór luster. Jeśli jednak szukamy lustra bardzo wysokiej jakości, albo też potrzebujemy lustra o nietypowych rozmiarach, doskonałym rozwiązaniem będzie zamówienie lustra robionego na wymiar. Dzięki temu otrzymamy lustro dokładnie takich wymiarów, jakie są nam potrzebne, poza tym będziemy mogli sami wybrać najbardziej pasującą ramę. Dzięki temu będziemy właścicielami wspaniałego lustra. Moim zdaniem jest to wydatek, który naprawdę nam się opłaci.