Litery aluminiowe jako ciekawa dekoracja

Litery aluminiowe jako ciekawa dekoracja

22 stycznia 2021 Reklama i media 0

Niedawno odkryłam, że tworzenie dekoracji sprawia mi ogromną przyjemność. Oczywiście od dawna szydełkowałam i robiłam na drutach, jednak teraz odkryłam, że swoje zdolności artystyczne mogę rozwijać, pracując także z całkowicie innymi materiałami. Pół roku temu zaczęłam bawić się aluminiowymi drucikami, które zostały mi po remoncie domu. Okazało się, że bardzo szybko stworzyłam z nich piękną domową dekorację w postaci doniczki na kwiatki. Od tego czasu zaczęłam kupować inne metalowe elementy i tworzyć z nich różne ozdoby na użytek własny, a następnie bliskich mi osób.

Moje aluminiowe litery

solidne litery aluminiowePoczątkowo największe zainteresowanie wśród moich znajomych wzbudzały tworzone przeze mnie donice, jednak z czasem okazało się, że prawdziwym hitem są dekoracje stworzone z liter. Moja przygoda z tego typu przedmiotami zaczęła się od przygotowania drobnego dzieła dla mojej kuzynki. Niebawem miała wyjść za mąż i chciała w ciekawy sposób udekorować stół weselny. Poprosiła mnie o stworzenie inicjałów swoich i jej narzeczonego. Początkowo nie byłam pewna, z jakich materiałów skorzystam, jednak po dogłębnym przemyśleniu projektu zdecydowałam się stworzyć solidne litery aluminiowe. Mój pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Materiał, który wybrałam, z jednej strony łatwo daje się wyginać i modelować, zaś z drugiej jest niezwykle trwały. Stworzona przeze mnie dekoracja nie była przy tym mało efektowna, ponieważ zadbałam o jej udekorowanie drobnymi metalowymi kwiatkami, zaś całość pomalowałam lakierem w proszku. Moje dzieło cały czas wygląda jak nowe i może być jeszcze używane przeze wiele lat. Po wykonaniu przeze mnie pierwszego tego typu projektu otrzymałam mnóstwo nowych zleceń. Okazało się, że goście młodej pary docenili przygotowaną przeze mnie dekorację i zapragnęli posiadać podobną. Początkowo nie wiedziałam, gdzie chcą umieszczać aluminiowe litery, jednak szybko przekonałam się, że stanowią one piękną ozdobę zarówno różnych domowych powierzchni, jak i ogrodów. Wykonywane przeze mnie litery są odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego świetnie nadają się do stawiania ich przed budynkami. Coraz częściej o taką dekorację proszą mnie różne restauracje.

Aluminiowe litery są piękną ozdobą, która może zostać wykorzystana na wiele różnych sposobów. Przeważnie takie dzieła stawia się na meblach lub w ogrodzie, jednak można także dostosować je do zawieszania na ścianie. Moja rodzina bardzo często zamawia u mnie podobne dekoracje. Zresztą dziś tworzę je nawet dla poważnych przedsiębiorstw, którym zależy na kształtowaniu pozytywnego wizerunku przed umieszczanie różnorakich dekoracyjnych napisów przed swoimi siedzibami.