Ładne dresowe czapki

Ładne dresowe czapki

22 października 2019 Piękno i zdrowie 0

Bardzo lubię kupować ubrania dla mojej córeczki. Ona tak ładnie we wszystkim wygląda. Jednak przyznam szczerze, że zazwyczaj kupuję jej ubrania na wyprzedażach, bo wtedy ceny są o wiele bardziej korzystne. Uważam, ze kupowanie ubrań w regularnych cenach kompletnie się nie opłaca, przecież jakość ubrań z wyprzedaży jest zupełnie taka sama, a cena nawet kilkakrotnie niższa. Tak robię na przykład z kurtkami na zimę – zawsze kupuję je już po Bożym Narodzeniu w nieco większym rozmiarze, dzięki czemu płacę za kurtkę połowę ceny i starcza ona na dwa sezony.

Wybór czapek dla dzieci

dresowe czapki dla dzieciNiestety nie zawsze da się tak zrobić z butami, bo ciężko przewidzieć, jak duża będzie jej stopa na wiosnę. Mogłoby się zdarzyć, że but, który kupiłam do chodzenia na wiosnę, będzie dobry w zimie, a na wiosnę już za mały. Jej stopa tak szybko rośnie. Czasem jednak kupujemy coś ekstra, niezależnie od ceny. Jest tak wtedy, kiedy coś jest bardzo modne i moja córka poprosi konkretnie o to ubranie. Pamiętam z dziecięcych lat jak to nie jest fajnie nie mieć ubrań, o których się marzy i chodzić tylko w tym, co kupią nam rodzice bez żadnych konsultacji. Ostatnio właśnie córka poprosiła mnie o czapkę z dresowej tkaniny. Okazało się, że takie dresowe czapki dla dzieci to właściwie żaden wydatek, kupiłam więc dla niej od razu kilka sztuk. I muszę przyznać, że bardzo jestem z nich zadowolona. Dobrze się noszą, dobrze się piorą, są lekkie i przewiewne, idealne na obecną porę roku. Kupiłam tez kilka sztuk dla synka, bo cena była naprawdę bardzo korzystna. Zakupy zrobiłam oczywiście w internecie, zawsze tak robię, bo jest taniej i wygodniej. Wracając do czapek, dla córki kupiłam dwie gładkie i dwie wzorzyste czapeczki, będzie miała teraz wybór na każdą okazję. Uszyte są z czystej bawełny ekologicznej, więc jestem spokojna o to, że nie wyskoczy jej żadna alergia. A do tego jeszcze są bardzo twarzowe. Sama z przyjemnością bym sobie taką czapkę sprawiła, będę musiała przeszperać internet w poszukiwaniu czegoś takiego dla ludzi dorosłych.

Staje się coraz chłodniej i powoli trzeba zacząć przerzucać się z czapek z daszkiem na cieplejsze czapeczki bawełniane. Dla dzieci  (ale także i dla dorosłych) idealne będą czapki z dresowej tkaniny. Dostępne są w bardzo wielu kolorach, wzorach i rozmiarach w bardzo korzystnych cenach, można więc kupić sobie kilka do wyboru, aby móc dopasować je do nastroju i ubrania. Bardzo dobrze się noszą i są bardzo twarzowe, dobrze chronią uszy przed wiatrem. Jest to bardzo dobry zakup.