Koparkę wynajmiesz na roboczogodziny

Koparkę wynajmiesz na roboczogodziny

30 listopada 2019 Usługi / Produkcja 0

 

Kiedy potrzebna jest do czegoś koparka to można ją sobie wynająć wraz z operatorem. Wynajem koparek to bardzo popularna usługa, którą oferuje bardzo wiele firm. Żeby wynajmować komuś koparki trzeba najpierw je mieć a do tego jeszcze umieć ich używać i je prowadzić. Sama obsługa koparki wymaga oczywiście odpowiednich kursów i certyfikatów. Wracając jednak do konieczności wynajęcia koparki do jakiś prac budowlanych to właśnie taką firmę wynajmującą trzeba znaleźć. Sam wynajem maszyny rozlicza się w roboczogodzinach.

Godzina pracy koparki kosztuje minimum sto złotych

koparki w mławieKoparkę można wynająć do każdej pracy, w której nie wystarczy siła ludzkich mięśni w połączeniu z łopatą. Koparka wykopie w ziemi otwór pod kanalizację, przekopie drogę do podłączenia wody czy wybierze wszystkie pozostałości w świeżo wykopanym fundamencie. Tą bardzo praktyczną maszynę budowlaną wypożycza się wraz z operatorem. Przecież nikt nie wypożyczy nam samej koparki, no chyba, że mamy uprawnienia do jej obsługi. Z wypożyczeniem niezbędnej maszyny nie ma żadnych problemów. Wypożyczenie koparki w Mławie cenowo zaczyna się od stu złotych za roboczogodzinę. W każdej mniejszej miejscowości ceny zaczynają się już od stu złotych za godzinę pracy maszyny. Przy czym jest to stawka tak naprawdę na granicy opłacalności. Realne stawki za roboczogodzinę w dużych miastach zaczynają się od stu pięćdziesięciu złotych i dobijają spokojnie do trzystu. Cena za wynajęcie koparki zależy jeszcze od wielkości maszyny i jej mocy. Małe minikoparki są najtańsze, ale zużywają najmniej mocy  a co za tym idzie najmniej ropy. Większe koparki i duże koparki to już ogromne moce przerobowe, których zasilenie wymaga setek litrów ropy. Dlatego każda koparka ma swój cennik jeśli chodzi o wynajem. Sto złotych za roboczogodzinę to stawka dla małej minikoparki z operatorem i to w naprawdę małej miejscowości. Lada chwila ceny usług koparek powinny się urealnić i pójść w górę, tak jak to w rzeczywistości powinno wyglądać. Bo koszty rozruszania takiej maszyny są naprawdę spore.

Kiedy potrzebna jest praca koparki to wystarczy wykonać jeden telefon i ją zamówić na umówiony dzień i pod wskazany adres. Wynajęcie koparki nie jest drogie, a cena zależy od rodzaju maszyny i rozliczana jest w roboczogodzinach. Za najmniejszą stawkę można wynająć małą minikoparkę. Jeśli potrzebna jest potężna maszyna do ciężkich prac budowlanych to najlepiej przygotować większy budżet. Ale pamiętajmy, że koparka zastępuje pracę nawet kilkudziesięciu osób jednocześnie.