Jedzenie z cateringu było bardzo smaczne

Jedzenie z cateringu było bardzo smaczne

26 grudnia 2020 Restauracje / catering 0

Mieszkam poza miastem w dużym domu. mamy piękny ogród i piękne widoki. Dobrze nam się mieszka. Doceniamy spokój i ciszę, która tu panuje. W tym roku córka będzie miała komunię. Stwierdziliśmy, że zdecydujemy się jej wyprawić komunię w naszym ogrodzie. Przyjęcie ma odbyć się w maju wiec pogoda już będzie raczej dobra. Gdyby się coś posuła to w domu mamy duży stół z krzesłami więc wszyscy goście na spokojnie się pomieszczą. Moja znajoma z pracy też tak robiła i mówiła, że wszystko fajnie wyszło więc poleca mi takie rozwiązanie. Obawiałam się przygotowywania posiłków i wtedy Alicja wspomniała mi o firmie cateringowej, z której usług korzystała. 

Skorzystałam z cateringu

catering na komunię warszawaTen pomysł bardzo mi się spodobał. Nie wyobrażałam sobie spędzać czasu w kuchni kiedy moja rodzina  będzie świętować tak ważny dla córki dzień. Zdecydowałam się poszukać odpowiedniej firmy w Internecie. Wpisałam w wyszukiwarce catering na komunię warszawa. Pojawiło mi się kilka firm, z dobrymi opiniami. porozmawiałam z właścicielami i zdecydowałam się na jedną firmę, która oferowała fajne potrawy w przystępnych cenach. Można było zamawiać różne potrawy. Każdy klient na pewno znalazłby coś odpowiedniego dla siebie. Mnie oferta przygotowana przez właścicielkę bardzo się spodobała. Zdecydowałam się na sporo mięs i ryb a także słodkich ciast. Kuchnia była domowa i klienci, którzy korzystali z ich usług zamieścili sporo pozytywnych opinii na stronie firmowej. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach sporo osób korzysta z cateringu przy organizacji różnego typu imprez. To jest bardzo wygodne. Firma zapewnia darmowy transport. Jedzenie jest zapakowane w specjalne pojemniki i jest ciepłe, Firma zapewnia także wynajem naczyń jeśli jest taka potrzeba. Ja nie zdecydowałam się na naczynia. Miałam sporo w domu więc zamówiłam tylko dostawę jedzenia do domu. Wszystko przyjechało ciepłe. Moja siostra pomogła mi potrawy poukładać na talerzach. Goście od razu mogli jeść potrawy. W całym domu pięknie pachniało. Byłam zachwycona jakością jedzenia. Nie spodziewałam się tak miłej obsługi.

Nie musiałam myć tych wszystkich naczyń, garnków w których jedzenie zostało do mnie dostarczone. Następnego dnia przyjechał do mnie pracownik i zabrał wszystkie naczynia. Podziękowałam za dobrą obsługę i pyszne jedzenie. Na pewno firma, z której usług korzystałam jest warta polecenia. Jedzenie było w przystępnej cenie. Było smaczne i świeże. Nie musieliśmy nigdzie wychodzić i rezerwować sali. Mogliśmy się czuć swobodnie ale przy tym było też elegancko. Dzieciaki po jedzeniu wybawiły się w ogrodzie. Córka była bardzo zadowolona ze swojej komunii.