Jakie wybrać skarpety dla faceta?

Jakie wybrać skarpety dla faceta?

8 czerwca 2019 Moda i ubrania 0

Kilka tygodni temu postanowiliśmy z moim chłopakiem zamieszkać razem. Nowe i wspólne mieszkanie to dla nas zupełnie świeże doświadczenie. Nie ma co się dziwić, w końcu mamy oboje dopiero po dwadzieścia trzy lata. Mój narzeczony to osoba skrajnie pedantyczna, ale doceniam jego miłość do porządku. Dzięki temu w naszym mieszkanku jest zawsze czysto i schludnie. Mimo to, czasami nie wiem czego oczekuje on ode mnie. Było tak na przykład, gdy miałam mu kupić skarpety.

Bezuciskowe skarpety dla mojego chłopaka

elastyczne skarpety męskie bezuciskoweMoja mama ojcu kupowała zawsze zwykłe skarpety w kolorze czarnym. Nie widziałam różnicy między nimi. W związku z tym, że mój facet poprosił mnie o to, abym przy najbliższej okazji mu kupiła skarpety, nie wiedziałam jakie. Mamy się nie mogłam doradzić. Owszem, mogłam mu kopić pierwsze lepsze na bazarze, ale czy takie mu się spodobają? Zauważyłam, że w szufladzie mojego chłopaka panuje całkowity ład i symetria. Bielizna jest systematycznie segregowana. Dowiedziałam się, że skarpety są poukładane w zależności od koloru, materiału, zastosowania oraz marki. Zaglądając mu do szuflady widziałam pełno różnych skarpet, ale nie przypominały one takich, jakie nosił je mój ojciec. Tak więc, musiałam się poważnie zastanowić nad zakupami skarpet. Postanowiłam pójść do dobrego sklepu z bielizną dla mężczyzn i kobiet. Znajdował się on w jednej z dzielnic mojego miasta, był to dobry i markowy sklep z drogimi skarpetami. Poprosiłam panią, która obsługiwała klientów, aby mi coś zaproponowała. Poleciła mi dla mojego chłopaka elastyczne skarpety męskie bezuciskowe. Kosztowały one nie małą sumę pieniędzy jak dla mnie, jednak według opinii ekspedientki, były one bardzo dobre jakościowo. Kupując je, nie ma szans na obtarcia, a dodatkowo unikniemy problemu z cerowaniem – po prostu się nie drą. Takie skarpety starczą na długie lata. Kupiłam więc dwie pary tych skarpet i z radością popędziłam do domu, by dać je mojemu ukochanemu gdy on wróci z pracy. Skarpety pasowały na jego stopę doskonale. Okazało się, że nigdy takich nie nosił, ale gdy je założył po raz pierwszy powiedział, że od teraz na jego stopach będą tylko skarpety bezuciskowe.

W związku z tym, że tak bardzo mu się spodobały te skarpety i w dodatku były bardzo wygodne, dał mi dodatkowo dwieście złotych, abym pobiegła do sklepu z bielizną dla mężczyzn kupić mu jeszcze kilka par tych skarpet. Zdziwiłam się, że chłopak wydaje tak dużą gotówkę na skarpety, jednak prawda taka, że jest to element garderoby, który jest niezbędny i musi być bardzo wygodny.